KABÁT: 25 let - Po čertech velkej koncert II

KABÁT: 25 let - Po čertech velkej koncert II

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Skupina Kabát pro Vás připravila na 13. září 2014 "výjimečný" koncert. Koná se u příležitosti výročí 25.let, kdy kapel Kabát hraje ve stejné sestavě. Navazují tímto na velmi úspěšný koncert z roku 2009. Dnes mohou vycházet ze zkušeností, které v roce 2009 získali. Média vyzdvihla právě organizaci tohoto koncertu. Plno lidí poté říkalo, že měli právě z tohoto strach, a že to byl mnohdy důvod, proč nedorazili. Doufáme, že tyto obavy již nebudou. Pořadatelé dokázali, že si s tím umí poradit!

Samotný koncert Kabátu by měl začít ve 20:00 hod, a měl by trvat cca 2hodiny. Je to tak nastaveno i s ohledem na noční klid a mimo jiné i věk kapely :-). Dánští hosté - D.A.D. - by měli hrát od 18:30 do 19:30.

Pořadatel dále slibuje posílit množstevně a velikostně LED stěny, které budou minimálně ve dvou vlnách přenášet video obrázky z koncertu, a měli by být synchronizované se zvukem. Měl by tak být zajištěn lepší a plně komfortní zážitek nejen pro sedící na tribunách, ale i pro stojící.

Vstupenky na stání před jeviště jsou jasně početně omezené, protože z bezpečnostních důvodů u takto velkého koncertu se sektor pro stojící diváky min. jednou napříč prostorem předělí koridorem z nášlapných zábran, aby se zamezilo případnému tlaku diváků stojících vzadu na ty vpředu. Bohužel je to nutné, a historie takto velkých koncertů prokázala, že tam, kde to neudělali, to mělo „fatální“ následky.

Při platbě je akceptována pouze HOTOVOST!!!

ZTP/P je již VYPRODÁNO!!! Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture KABÁT: 25 let - Po čertech velkej koncert II
picture KABÁT: 25 let - Po čertech velkej koncert II

Na mapě

Top