Detail info
Close

Jozef Hollý – klavír

Jozef Hollý – klavír

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

JOZEF HOLLY & BAND

Klavírní virtuóz, showman a zpěvák JOZEF HOLLY kombinuje různé hudební žánry (filmová hudba, klasika, pop, jazz ...).
Jedinečným způsobem posunuje koncept "klavíru" do nových dimenzí a současně blíže k publiku.
Na jarním turné u Jozefa Hollého můžete poslouchat moderní skladby, klasické skladby hudebních gigantů a hity současného klavíru.
Koncerty Jozefa Hollyho jsou plné energie, emocí a úžasu. Umělecká klavírní hra je soustředěná energie, která popírá všechny fyzické zákony. Máte pocit, že pod jeho prsty se brzy objeví klíče, stejně jako pod vymazanými tóny, nikoli uměleckou duší.
To je to, co si můžete vychutnat. Nenechte si ujít tento zvláštní večer a zkušenost,na kterou nezapomenete!

Udělejte si tyto Vánoce opravdu kouzelné a nechte se unést sváteční náladou našich speciálních koncertů.  V předvánočním mrazivém adventním čase vás zahřejí krásné melodie v podání předních českých umělců, navíc v úchvatných prostorách Zrcadlové síně historického Klementina. Okouzlí vás například skladby v podání světově uznávaného virtuóza, violoncellisty Kryštofa Leciána se svým uskupením Smyčce Kryštofa Leciána. Dále vás potěší Rybova Česká mše vánoční, ve které uslyšíte jedinečného Daniela Hůlku. Těší se na vás také muzikálové hvězdy Roman a Michaela Tomešovi se svým koncertem a také mnoho dalších umělců.

Udělejte radost nejen sobě, ale i svým blízkým a nechte se pohltit tou pravou vánoční atmosférou.

https://www.youtube.com/results?search_query=Jozef+Holly

https://www.youtube.com/watch?v=_8k9L95wDo0


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top