Jonathan Capdevielle: ADISHATZ / ADIEU

Jonathan Capdevielle: ADISHATZ / ADIEU

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ticketportal.cz in English version

JATKA78, Holešovická tržnice, hala č. 7 a 8
Jateční ulice, Praha 7
program JATKA78, MÍSTO PRO NOVÉ UMĚNÍ!

Dokáže být mužem i ženou, dítětem i dospělým.
Multitalentovaný francouzský performer Jonathan Capdevielle strávil léta dospívání tím, že se učil napodobovat popové ikony a zpívat jejich nejslavnější hity z 80. let - především ty Madonniny...
Adishatz / Adieu je jeho vlastní portrét, říká mu "auto-fikce" a vyznačuje se obrovskou inscenační silou. I když se na jeho cestě potkáváme s leckým, Capdevielle nám totiž v působivé výpovědi představuje především sebe, v geniálních transvestitních převlecích - v ženských šatech zvládne vyjádřit eleganci i sprostotu, osamělosti i citlivost, přitažlivost i smutek. Sílu představení o zranitelnosti dospívání dodává také mužský sbor z univerzity ECUME ve francouzském Montpellier.
Capdevielleův autorský projekt osciluje mezi tradiční folkovou hudbou z Pyrenejí a nedávnými popkulturními fantaziemi, přináší na scénu vzpomínky z dětství a minulost, která pomáhá definovat umělcovu identitu.
čtěte více Jonathan Capdevielle
Francouzsky s českými titulky / Délka představení: 60min
uvedeno v rámci Festivalu 4+4 DNY V POHYBU

Vstupenky můžete zakoupit a vytisknout též on-line - HOMEtickets!!

Sleva pro studenty je k dispozici na prodejních místech Ticketportal i on-line na ticketportal.cz. Nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat obecně uznávaným dokumentem s fotografií.

Vstupenka ZTP/P platí pro dvě osoby - vozíčkář nebo ZTP/P a jedna osoba jako doprovod.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Jonathan Capdevielle: ADISHATZ / ADIEU
Top