Johnny CASH 90

Johnny CASH 90

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Koncert pro… Johnny CASH 90
Zveme vás na první koncert z cyklu Koncert pro... autora osobitého pohledu především na country hudbu a nezaměnitelného interpreta také v žánru rockabilly, folku, rocku, blues či gospelu, Johnnyho Cashe k jeho nedožitým 90. narozeninám.
NpVŠ připravil společně s přáteli a Kateřinou Šujanovou v roli Johnnyho manželky June Carter Cash české texty na původní cashovské melodie i četné cover verze (Sting, U2, Lennon, Springsteen, Depeche Mode aj.).

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:
sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P, žádejte na prodejních místech Ticketportal.cz nebo zvolte online v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO, zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top