John Malkovich in The Infamous Ramirez Hoffman

John Malkovich in The Infamous Ramirez Hoffman

Datum: 11. listopadu 2022
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
Adresa: 5. května 1640/65, Praha 4-Nusle

Vstupenky

pátek
11
lis. 2022
20:00
John Malkovich in The Infamous Ramirez Hoffman

Informace o akci

John Malkovich ve světové premiéře hry The Infamous Ramirez Hoffman

Americký herec John Malkovich si pro světovou premiéru své nové divadelní hry The Infamous Ramirez Hoffman vybral Prahu. Malkovich tak navazuje na úspěch hry The Music Critic, se kterou sklidil nevídaný ohlas letos v červenci na zámku v Kroměříži.

Nová divadelní hra vznikla dle předlohy poslední kapitoly knihy chilského autora Roberta Bolaňa Estrelia Distante. Společně s Malkovichem vystoupí ve hře špičkoví hudebníci. Hudbu do hry vybrala Anastya Terenkova.

Držitel dvou nominací na Oscara, John Malkovich, vystoupí v divadelní hře The Infamous Ramirez Hoffman v Kongresovém centru Praha v pátek 11. listopadu 2022. Vstupenky na tuto jedinečnou kulturní událost jsou k dostání v síti Ticketportal.

John Malkovich je uznávaný americký herec, režisér, divadelní výtvarník a producent. Objevil se ve více než sedmdesáti filmech a je držitelem několika významných nejen divadelních cen. Na 44. ročníku MFF v Karlových Varech získal cenu Křišťálový Globus za svůj celoživotní přínos oboru kinematografie.

Divadelní hra The Infamous Ramirez Hoffman bude uvedena v původním znění (anglickém jazyce).Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture John Malkovich in The Infamous Ramirez Hoffman

Na mapě

Top