Jistebnický kancionál

Jistebnický kancionál

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jistebnický kancionál
Kostelem sv. Mikuláše v Boleticích se ponesou při svíčkách duchovní písně z Jistebnického kancionálu, který je označován za klíčový pramen evropské středověké kultury, a jehož nejznámější částí je zpěv "Ktož jsú boží bojovníci."
Posluchačům jej představí renomovaný a mezinárodně uznávaný ženský vokální soubor Tiburtina Ensemble věnující se především interpretaci gregoriánského chorálu, středověkého vícehlasu a soudobé hudbě. Za téměř 15 let svého působení si soubor vydobyl pevnou pozici v oblasti tzv. historicky poučené interpretace staré hudby a zařadil se mezi špičky ve svém oboru.

Tiburtina Enseble
Délka koncertu 60 minut bez přestávky

Součást zvýhodněného VSTUPENKOVÉHO BALÍČKU Č. 3
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal.cz a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online - HOMEtickets!!

Slevy:
Děti mladší než 7 let ZDARMA bez vstupenky a nároku na sedadlo │ 50% VĚK / AGE < 16 │ 20% STUDENT < 27 │ 20% SENIOR 65+ │ 30% ZTP │ 50% ZTP/P-DISABLED
slevu zvolte v nákupním košíku, nárok na slevu je třeba prokázat u vstupu do místa konání
Slevy na heslo:
50% Občan ČK │ 20% KOOPERATIVA
PRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ SLEV

Další info:
bezbariérový přístup ANO, pro vozíčkáře jsou určena sedadla na kraji každé řady

Vstupné zahrnuje městskou daň ve výši 10%.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top