Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Jarní koncert JK Bandu

Jarní koncert JK Bandu

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Srdečně Vás zveme na tradiční jarní koncert swingového, jazzového a tanečního orchestru JK Band Pardubice. Výročí 30 let od založení našeho big bandu jsme z důvodu zavedených protiepidemických opatření mohli oslavit až s jeden a půlročním zpožděním loni v prosinci. Jarní koncert můžeme pořádat až po dlouhých 3 letech, o to více se na něj všichni těšíme. Tentokrát jsme do programu koncertu zařadili celou řadu novinek a skladeb, které na našich koncertech ještě nikdy nezazněly. Připomeneme si několika skladbami slavného amerického skladatele Neala Heftiho, od jehož narození uplyne letos přesně 100 let. Jeho skladby Cute nebo Duet pro 2 trubky patří do zlatého fondu swingové muziky. Dále si dvěma semaforskými písněmi připomeneme dodatečně 90. narozeniny Jiřího Suchého, nedožité devadesátiny zpěváka Waldemara Matušky a textaře Zdeňka Borovce a 100 let od narození saxofonisty a kapelníka Karla Krautgartnera. Vybrali jsme také píseň ze slavného muzikálu Show Boat z repertoáru Barbry Streisand, která slaví v dubnu své 80. narozeniny. Mimořádně jsme do programu koncertu zařadili tři autorské písně Zuzky Grohové, která kromě svého letošního významného životního jubilea slaví i neuvěřitelných 30 let svého pěveckého působení v JK Bandu. Zpívat budou dále Milena Dobrovolná a staronový člen orchestru Michal Hulín. Můžete se tedy těšit na pestrý program v podání našeho orchestru a našich sólistů. JK Band řídí kapelník a saxofonista Pavel Kopecký, slovem provází Renata Bečková-Klečková. Více informací na www.jkbandpardubice.cz.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top