Detail info
Close

Jan Vojáček: UMĚNÍ NEMOCI

Eva Tesařová - Přednášky v SOULADU
Jan Vojáček: UMĚNÍ NEMOCI

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Restartové přednášky v SOULADU
Eva Tesařová & Jan Vojáček: UMĚNÍ NEMOCI

MUDr. Jan Vojáček
Lékař funkční medicíny a mentor týmu lékařů v programech a aplikaci funkční medicíny. Autor série knih s tématem Umění být zdráv a mnoha odborných článků o příčinách chronických onemocnění a zdravém životním stylu, podporujícím kvalitu života.
Téma metody umění být zdráv, se stalo mottem a cílem i dalších Janových projektů, se kterými aktivně podporuje a inspiruje jednotlivce. Nyní svou metodu rozvíjí dále a připravuje efektivní formy leadershipu s péčí o zaměstnance a to s jasným cílem firemní prosperity a především kondice a zdraví ve firmách.
Čím vás obohatí téma přednášky:
Jan vydal svůj nový knižní bestseller o jedinečném vnímání nemoci, jako způsobu důležité informace, která není ničím jiným než odrazem našeho života, myšlení a chování. Jan dlouhodobě propaguje velmi inovativní a efektivní způsob léčení vlastní zodpovědnosti a přirozeného přístupu k chápání svého života.

Restartové přednášky v SOULADU

  • Holisticky zaměřená propojující se témata na prevenci kvalitního životního stylu
  • Hosté: lékaři, psychologové, lektoři, terapeuti, sportovní trenéři, mentální koučové, cestovatelé, businessmani
  • Témata: zdraví, strava, psychika, psychosomatika, sexualita, vztahy, komunita, myšlení, hubnutí, firemní kultura, osobnostní rozvoj…
  • V ceně drobné, ale kvalitní občerstvení, catering, prodej knih na téma přednášek 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info: slevy NE / bezbariérový přístup ANO

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top