Detail info
Close

J&T Banka Ostrava Beach Pro 2022

J&T Banka Ostrava Beach Pro 2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

J&T Banka Ostrava Beach Pro. Elitní turnaj Volleyball World Beach Pro Tour navazuje na úspěšnou tradici

V novém kabátě, za to na ještě vyšší úrovni. Tak se už 25. května vrátí do Dolních Vítkovic světová série v plážovém volejbale. Ostravský turnaj byl již třikrát zařazen mezi nejlepší tři akce FIVB, proto povýšil do nejvyšší série Beach Pro Tour. Na rozdíl od předchozích ročníků se v hlavní soutěži představí 16 nejšpičkovějších mužských a stejný počet ženských párů.

Světová volejbalová federace v letošním roce přišla s novým atraktivním formátem světové série Beach Pro Tour. Ta je tvořena turnaji v kategoriích Elite 16, Challenge a Future. A Ostrava Beach Pro byl pro svou jedinečnost a již třemi ročníky prověřenou organizaci zařazen do nejvyšší úrovně. Dolní Vítkovice tak budou hostit druhou soutěž úrovně Elite 16, která odstartovala na konci března v Mexiku a skončí 27. listopadu v australském Sydney.

Kromě špičkového plážového volejbalu čeká návštěvníky festivalová atmosféra ve fan zóně, do které je vstup zdarma.

Více informací včetně rozpisu zápasů najdete na www.ostravabeachpro.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture J&T Banka Ostrava Beach Pro 2022
Top