J&T Banka Ostrava Beach Open

J&T Banka Ostrava Beach Open

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

J&T Banka Ostrava Beach Open se odehraje za rok. Prodané vstupenky zůstávají platné

OSTRAVA (19. května 2020) – Zástupci Českého volejbalového svazu a pořadatelské společnosti Raul se s ohledem na aktuální situaci rozhodli o zrušení 4hvězdičkového turnaje J&T Banka Ostrava Beach Open v roce 2020. K verdiktu došlo po dohodě s Mezinárodní volejbalovou federací FIVB. Turnaj byl naplánován na 20. až 24. května, v podobném termínu, tedy na přelomu května a června, proběhne za rok. Fanoušci o zakoupené vstupenky nepřijdou.

„Ve spolupráci s FIVB a promotérem dlouhodobě vyhodnocujeme situaci v naší zemi. Byli jsme připraveni uspořádat turnaj letos v září, stále ale nemáme jistotu, že takto náročnou akci pro desítky tisíc fanoušků bude možné uskutečnit. Rozhodli jsme se proto pro zrušení turnaje a jeho posunutí na příští rok. O přesném termínu se už s federací bavíme i v návaznosti na odložené olympijské hry v Tokiu,“ prohlásil předseda Českého volejbalového svazu Marek Pakosta.

Podle zástupce pořádající agentury Raul Marka Tesaře se organizátoři dohodli se společností Ticketportal na převedení již prodaných vstupenek na příští rok. Diváci tak o zakoupené lístky nepřijdou, navíc mají jistotu nejvýhodnější koupě, pokud by došlo ke zvýšení ceny vstupenek.

Tisková zpráva ZDETicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture J&T Banka Ostrava Beach Open
picture J&T Banka Ostrava Beach Open
picture J&T Banka Ostrava Beach Open
picture J&T Banka Ostrava Beach Open
Top