Detail info
Close

JOSS STONE (UK)

JOSS STONE (UK)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

HVĚZDNÁ SOULOVÁ ZPĚVAČKA JOSS STONE PŘIJEDE DO PRAHY

Joss Stone byla posedlá hudbou od malička. Už v šestnácti ostartovala mezinárodní kariéru. S druhým albem Mind Body & Soul si vydobyla tři nominace Grammy a dvě ceny Brit Awards. Třetím albem Introducing Joss Stone s hostujícími Lauryn Hill, Raphael Saadiq a rapperem Common se zabydlela v Americe. Na LP1 z roku 2011 spolupracuje Stone s Davem Stewartem a výsledkem je kritikou skvěle přijaté album, které mnozí považují za její nejlepší. V té době navíc pracuje na projektu SuperHeavy s Mickem Jaggerem, Damianem Marleyem, A.R. Rahmanem a Davem Stewartem.
Joss se rozhodla uzavřít kruh a vydat The Soul Sessions Volume 2, kterou z části natočila v Česku za přispění FOK a České filharmonie. Opět jde o pozapomenutou soulovou klasiku, kterou oživuje hlas Joss Stone, dnes vyzrálý jako víno. Během svého krátkého života Joss spolupracovala, kromě jiných, i takovými legendami, jako jsou James Brown, Gladys Knight, Solomon Burke, Blondie, Smokey Robinson a Melissa Etheridge. Přispěla na desky Jeffa Becka a Ringo Starra, vystoupila před Super Bowl, na Grammy, - a jednu Grammy si také odnesla!
Ve svých dvaceti šesti letech toho zažila tolik, co mnozí nestihnou za celý život. Po potřebné pauze a dvou rychle po sobě vydaných albech se rozhodla vidět svět a hrát v tolika zemích, kolik jen bude možných navštívit. Výzva? Srdcem rebelka Joss Stone ji ráda přijímá! Důkazem budiž její koncert 23.července ve velkém sále pražské Lucerny.

POZOR! koncert se přesouvá z Velkého sálu do Lucerna Music Baru - informace!

www.jossstone.com
www.dsmacku.com 
 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture JOSS STONE (UK)
picture JOSS STONE (UK)
Top