Detail info
Close

JOE SATRIANI

JOE SATRIANI

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

JOE SATRIANI PŘESOUVÁ SVÉ EVROPSKÉ TURNÉ NA ROK 2023 

Světoznámý kytarový virtuóz, JoeSatriani, musel učinit velmi těžké rozhodnutí a přesunul již podruhé svoje evropské turné a to na rok 2023. Původně naplánované turné na rok 2020 bylo přesunuto na letošní ro 2022, avšak s ohledem na současná Covidomezení a karantény, které ještě nejsou standardizovány na celém světě, bylo rozhodnuto, že nejlepší cestou je znovu turné přeplánovat. Nové termíny turné se nyní přesunou na rok 2023.

Nově přesunuté turné začne 1. dubna 2023 v Oslu a skončí 4. čevna ve francouzském Bordeaux. Koncert v Praze se přesouvá na 7. dubna 2023.

Satrianiprávědokončujesvojenovéalbum,  The Elephants of Mars, kterévyjdejiž 8. dubna 2022. Jehokapelabudevystupovatvesložení :bicínástroje -Kenny Aronoff (John Fogerty) baskytara -  Bryan Beller(Aristocrats) a klávesy - Rai Thistlethwayte (Thirsty Merc) a samozřejmě Joe Satriani nakytaru. 

Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín bez nutnosti výměny. V případě nehodícího se nového termínu je vstupenky možné vrátit do 31.3.2021.

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma
pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn
rezervace vstupenek ZTP/P: rezervace@ticketportal.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture JOE SATRIANI

Změny a upozornění

ZRUŠENO: JOE SATRIANI, 7.4.2023, PRAHA

Koncert Joe Satrianiho se ruší!

Vážení příznivci amerického kytaristy Joe Satrianiho, velice nás to mrzí, ale původně plánovaný koncert na 7. dubna 2023 v Kongresovém centru Praha se RUŠÍ.

Pro refundaci je nutné odeslat scan (foto) Vámi zakoupených vstupenek
s průvodním dopisem a číslem účtu na e-mail pořadatele: info@vanityclub.cz
Poté budou všechny žádosti řádně vyřízeny.

Společnost Ticketportal vypořádala s pořadatelem veškeré finanční závazky k této akci, proto je nutné obracet se pro refundace přímo na pořadatele akce na již výše zmiňované emailové adrese.

Refundace budou probíhat od 25.4. 2023.

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Top