JOE SATRIANI

JOE SATRIANI

Datum: 6. května 2020
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál

Vstupenky

Středa
6
Kvě. 2020
20:00

Informace o akci

Joe Satriani vystoupí v květnu v Praze s novým albem

Joe Satriani zveřejnil první část svého nadcházejícího turné, ve kterém opět nezapomněl na Prahu.

“The Shapeshifting Tour” vypukne 15.dubna v Německu a do června zasáhne bezmála čtyřicet měst napříč celou Evropou. Satrianiho budou tentokrát doprovázet bubeník Kenny Aronoff (John Fogerty), baskytarista Bryan Beller (Aristocrats) a klávesista Rai Thistlethwayte (Thirsty Merc). Koncertní program nabídne kytaristovy dnes již klasické skladby jako “Surfing With The Alien”, “Cherry Blossoms”, “Always with Me, Always with You” nebo ”Flying In A Blue Dream” i několik ukázek z jeho nového studiového alba, které vyjde v dubnu.

Joe Satriani vystupoval v uplynulých dvaceti letech po celém světě nejen sólově, ale také jako zakladatel a vůdčí osobnost proslulé kytarové trojky G3, kterou si prošla největší muzikantská esa současnosti jako Steve Vai, Eric Johnson, Robert Fripp, John Petrucci nebo Uli Jon Roth.
„Myslím, že je to chemií, která mezi těmito výbornými kytaristy na pódiu panuje," vysvětluje Joe Satriani úspěch trojice G3, která pravidelně vyprodává haly po celém světě. „Koncerty G3 jsou zábavné, nepředvídatelné, divoké... nabízí vše, co od show můžete očekávat," dodává kytarista, který za svoji kariéru prodal více než 10 miliónů nahrávek, získal dvě platinové a čtyři zlaté desky a patnáckrát byl nominován na Grammy.
Spolu se zakladatelem Van Halen Sammym Hagarem a basistou Michaelem Anthonym a bubeníkem Red Hot Chili Peppers Chadem Smithem založil také boční projekt Chickenfoot, jehož debutové album bylo oceněno zlatou deskou a druhé album startovalo v prodejní hitparádě na 9.místě.

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma
pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn
rezervace vstupenek ZTP/P: rezervace@ticketportal.cz

Na mapě

Top