JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC

JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC
Janek Ledecký & Filharmonie Hradec Králové
Janek Ledecký připravil a realizoval své první symfonické turné již v roce 2019, kdy přijal výzvu koncertovat společně se čtyřmi věhlasnými symfonickými orchestry. Tour zahájil v ostravském Gongu s Janáčkovou filharmonií, následoval Zlín s Filharmonií Bohuslava Martinů, v pražském Rudolfinu a v Hradci Králové se zpěvák představil s Filharmonií Hradec Králové a v Brně s Czech Virtuosi.

"Byl to jeden z mých nejsilnějších koncertních zážitků vůbec. Obsazení a instrumentace symfonického orchestru se vytvářela po staletí a větší hudební výbavou už žádnou písničku opatřit nejde. Moc si této příležitosti vážím," shrnuje Janek Ledecký.

V roce 2023 se můžeme těšit na další "symphonic" koncert Janka Ledeckého s Filharmonií Hradec Králové v divadle Hybernia.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / vstupenka "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod (standardní sedadlo + přístavek) vyprodáno / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top