Detail info
Close

JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC

JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC
"Tvar symfonického orchestru se formoval několik staletí a já jsem od Hanze Sedláře, který psal aranže a orchestrace, chtěl, aby jeho možnosti dokonale využil. Aby moje písničky rozložil na atomy a pak znovu sestavil s plným využitím potenciálu těch sedmdesáti pěti muzikantů, se kterými se moje kapela propojí.
V roce 2019 jsme to na turné prověřili hned se čtyřmi symfonickými orchestry. A pokaždé to dopadlo skvěle. V pražské Hybernii 30. ledna vystoupíme s Hradeckou filharmonií, se kterou jsme natočili i studiovou podobu celého projektu.
Jako hosta jsem si pozval Ivana Hlase. Když jsem začínal se psaním písniček, od Ivana jsem se toho o psaní textů naučil úplně nejvíc. A právě Malagelo, které v Hybernii zazní ve velkolepé symfonické podobě, byla první Ivanova písnička, kterou jsem se naučil."
J.L.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / vstupenka "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod (standardní sedadlo + přístavek) / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

PŘESUNUTO: JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC - PRAHA 28.01.2024

Vážení přátelé Ticketportal,

koncert JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC, plánovaný na 28.01.2024 v pražském Divadle Hybernia musel být z termínových důvodů PŘESUNUT.
NOVĚ: PÁTEK 26. DUBNA 2024, 19:00
(místo konání a hodina začátku zůstávají)


JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC na ticketportal.cz

 

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, kde jsme pro Vás rezervovali příslušnou kapacitu.

Pokud nemůžete nové datum akceptovat, lze požádat o vrácení vstupného. Prosíme, abyste tak případně učinili co nejdříve, abychom Vaše rezervace mohli uvolnit pro ostatní zájemce.

Právě z důvodu rezervovaných sedadel můžeme požadavek na vrácení vstupného přijmout pouze do pondělí 18. BŘEZNA 2024, po tomto datu se má za to, že se změnou souhlasíte.
Děkujeme za pochopení.

 

 

Vracení vstupného1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce:


-vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu (i platba přes Twisto,Edenred):

a/ Vyzvednutí na prodejním místě - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento  formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu eTicket- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento  formulář.

c/ Sodexo - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento  formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity (Benefit Plus, Benefity.cz, Gallery Beta):

-naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu:

-fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

Team Ticketportal


Top