JAMES MURPHY (USA), MIDI LIDI

MEETFACTORY
JAMES MURPHY (USA), MIDI LIDI

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MIDI LIDI zvou Jamese Murphyho, frontmana nedávno rozpadlých LCD Soundsystem.

Na večírku vystoupí ve svém jediném pražském podzimním klubovém koncertě MIDI LIDI v exkluzivním DJ setu James Murphy. Kromě toho v MeetFactory zahrají také spříznění slovenští indie-popoví Puding Pani Elvisovej a svoji druhou desku zde pokřtí elektro solitér Ventolin. O afterparty se nezvykle postará ve vzácném DJ setu Mardoša z Tata Bojs.

LCD Soundsystem - skupina, která setřela tenkou čáru mezi žánry "indie" a "taneční" a má na svědomí hity jako Daft Punk Is Playing at My House nebo North American Sum loni ohlásila oficiální konec a její tvorbu dnes připomínají už jen tři vydaná alba nebo film "Shut Up and Play the Hits" dokumentující jejich rozlučkový koncert z Madison Square Garden. Vůdčí osobnost a zpěvák kapely, zakladatel labelu DFA Records a newyorkská hudební legenda James Murphy ale hudbu rozhodně nepověsil na hřebík. Produkuje, skládá hudbu pro film a coby DJ objíždí svět. Jeho barvité sety provedou posluchače zákoutími taneční hudby, klasikami nezávislé scény nebo newyorkského funku a navzdory hudební nepředvídatelnosti jsou pokaždé bezostyšně zábavné.
Právě pro jeho eklektičnost si Jamese vybrali MIDI LIDI jako hosta pro svůj jediný pražský koncert podzimní sezony, během něhož zazní jak songy z dosavadních tří desek, tak z netradičního soundtracku k Polskemu filmu.

Akci podporuje Red Bull Music Academy, které se James Murphy zúčastnil letos na jaře coby lektor.

www.midilidi.cz
http://ppe.sk
www.meetfactory.cz

KONCERTY A DALŠÍ AKCE V MEETFACTORY zde


Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture JAMES MURPHY (USA), MIDI LIDI

Na mapě

Doporučené

Top