Detail info
Close

JACOB COLLIER

JACOB COLLIER

Datum: 12. listopadu 2024
Místo: O2 universum, Sál A
Adresa: Českomoravská 2345/17, Praha

Vstupenky

úterý
12
lis. 2024
20:00
JACOB COLLIER

Informace o akci

Vstup umožněn 19:00, pro majitele balíčků dříve

Devětadvacetiletý Jacob Collier, uznávaný publikem, kritiky i kolegy hudebníky jako jeden z nejnadanějších mladých umělců současnosti, má na svém kontě již zdánlivě nekonečný seznam úspěchů včetně pěti vítězství na Grammy spolu s 11 nominacemi na Grammy včetně alba roku 2021. Jacobův hlas zazněl v písních od interpretů jako Coldplay, SZA, Stormzy nebo Kehlani. Ve svých vlastních projektech Collier spolupracoval s uměleckými kapacitami jako malijský zpěvák Oumou Sangaré, John Mayer, T-Pain, Ty Dolla $ign, Daniel Caesar a Tori Kelly. Collier, který na světovou scénu explodoval díky virálnímu úspěchu svých multirámcových a multiinstrumentálních coververzí na YouTube, upoutal pozornost Quincyho Jonese a pod jeho mentorským vedením vydal v roce 2016 své debutové album In My Room. Djesse (jeho nejnovější čtyřdílný albový projekt) byl přirozeným vývojem z jednočlenného procesu In My Room, který se rozšířil o spolupracovníky z celého světa. Vedle nadcházejícího vydání Djesse Vol. 4 má v plánu další projekty zaměřené na sólový klavír, orchestry, filmovou hudbu, výuku, hudební divadlo a další.

Oznámení tour následovalo po vydání singlu "Witness Me", na němž se podíleli kanadský zpěvák a skladatel Shawn Mendes, britský rapový titán Stormzy a devatenáctinásobný držitel Grammy a gospelová legenda Kirk Franklin. Píseň je srdceryvnou ódou na sílu empatie. BBC Radio 1 ji vyhlásilo za "nejžhavější nahrávku na světě".

Společně se vstupenkou lze zakoupit speciální Gourmet Experience.

Kromě klasických vstupenek si fanoušci mohou zakoupit VIP balíčky.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture JACOB COLLIER

Na mapě

google maps
Top