IRON MAIDEN

IRON MAIDEN

Datum: 20. června 2022
Místo: SINOBO STADIUM
Adresa: U Slavie 1540/2a, Praha 10-Vršovice

Vstupenky

pondělí
20
čvn 2022
16:00
IRON MAIDEN
20.6.2022 vstup od 16.00 hodin / VIP
pondělí
20
čvn 2022
16:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
IRON MAIDEN
20.6.2022 vstup od 16.00 hodin

Informace o akci

Pokud se rozhodnete pro Klubové sedadlo, buďte si jisti, že na celou show budete mít zajištěn exkluzivní výhled, který jenom umocní váš hudební zážitek.

U varianty Gól Klub se můžete těšit na prémiový catering vč. neomezené konzumace nealkoholických nápojů, vína a piva. Tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny s vlastním VIP vstupem.

Varianta Legenda Klub zahrnuje bufetové menu a neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů a piva. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 1-7 centrální části hlavní tribuny.

S lítostí oznamujeme, že koncert IRON MAIDEN LEGACY OF THE BEAST TOUR v červnu tohoto roku, se přesouvají kvůli probíhajícím celosvětovým restrikcím vůči COVID-19 v cestování a pořádaní živých vystoupení. Evropské turné se odehraje v létě roku 2022. Přesun Legacy Of The Beast přináší ale i dobré zprávy, a to že původně zrušené koncerty v roce 2020 a 2021 se odehrají v rámci tohoto turné. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

Manažer Rod Smallwood: „Pochopitelně je kapela velmi zklamaná z dalšího léta, kdy není možné hrát naživo. O to více, když tento rok měla být speciální Legacy show. Kapela všem přeje to nejlepší, a věří že fanoušci to tak cítí stejně. Jak všichni víme, není zde reálná možnost alternativy, a proto se o to více budeme snažit připravit nezapomenutelnou a spektakulární show, to vám slibujeme! Brzy nashledanou a zůstaňte opatrní.”

BESTIE SE VRACÍ DO EVROPY!SPECIAL GUESTS: AIRBORNE, LORD OF THE LOST

V rámci turné, které bylo zahájeno v roce 2019, skupina zavítala do 39 zemí po celém světě, její koncerty navštívily téměř dva miliony fanoušků a na legendárním festivalu Rock In Rio v Brazílii hrála téměř pro 100 000 lidí.

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson říká: „Doposud jsme se měli na turné Legacy fantasticky a reakce na jevištní show a na všechny šílené rekvizity (včetně Eddieho!), které jsme představili, byly všude fenomenální. Celá skupina si užila spoustu zábavy a jsme opravdu nadšeni, že se vracíme do Evropy, kde oslovíme ještě více našich fanoušků.”

Speciálními hosty na tomto turné budou Airbourne https://airbournerock.com/ a Lord Of The Lost http://lordofthelost.de/Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top