Detail info
Close

IMAGINE DRAGONS

IMAGINE DRAGONS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vzhledem k okolnostem, které jsme nemohli ovlivnit, se termíny pražských koncertů v Letňanech přesouvají. Termín 28.5.2022 se přesouvá na 5.6.2022 a 30.5.2022 se přesouvá na 6.6.2022. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nové termíny. Omlouváme se za nepříjemnosti a těšíme se na setkání s Vámi na koncertech.
V případě, že majiteli vstupenek na původní termín nevyhovuje nový termín akce,
má možnost zažádat o refundaci nejpozději do 5.5.2022.

---

Otevření areálu: 16:00
Karin Ann: 17:55
Mother Mother: 18:45
Imagine Dragons: 20:15

IMAGINE DRAGONS: Mercury World Tour 

Mother Mother jako předkapela Imagine Dragons!
Kanadská indierocková skupina Mother Mother se poprvé představí v České republice. A to hned jako předkapela Imagine Dragons na obou jejich koncertech na pražském letišti Letňany 5. & 6. 6.

Kapela IMAGINE DRAGONS přidává druhý koncert! Po masivním úspěchu a bleskovém vyprodání prvního koncertu kapela vyšla vstříc fanouškům a přidává v sobotu 28.5. druhý koncert!

Kapele Imagine Dragons se podařilo během pouhých několika dní vyprodat zahajovací koncert své „Mercury World Tour“ 30.5.2022 v Praze. Aby vyšli vstříc svým fanouškům, přidávají druhý termín, a to v sobotu 28.5. Tímto datem se snažíme vyjít vstříc návštěvníkům z celé Evropy, kteří byli omezeni pracovním dnem prvního koncertu.

U příležitosti vydání svého posledního alba Mercury - Act 1 ohlašují Imagine Dragons Mercury Tour. Turné 2022, které produkuje společnost Live Nation, začíná 28. května na letišti v pražských Letňanech a bude mít zastávky v Moskvě, Madridě a Berlíně a skončí 14. července v německém Mönchengladbachu v parku Sparkassen. V rámci letního turné 2022 se americká kapela představí také na předních místech některých nejznámějších evropských festivalů včetně I-Days, Rock Werchter, Pinkpop a Lollapalooza Paris.

S 46 miliony prodaných alb a 55 miliony skladeb po celém světě a 74 miliardami streamů dohromady zůstávají Imagine Dragons jednou z nejprodávanějších rockových kapel, která se svým obrovským úspěchem v roce 2010 znovuobjevila tento žánr. Tři nejlepší rockové skladby desetiletí podle Billboardu patřily právě této kapele - "Believer", "Thunder" a "Radioactive". Imagine Dragons vznikli v roce 2009 a díky sérii nezávisle vydaných EP si získali příznivce, než v roce 2012 debutovali na velkém labelu KIDinaKORNER/Interscope s EP Continued Silence. Jejich plnohodnotný debut Night Visions z roku 2012 se umístil v žebříčku Billboard 200 na 2. místě a úvodní skladba "Radioactive" se dostala na vrchol žebříčku Billboard's Hot Rock Songs, získala cenu GRAMMY za nejlepší rockový výkon a dosáhla diamantového statusu RIAA. Album Smoke + Mirrors z roku 2015 debutovalo na 1. místě žebříčku Billboard 200. EVOLVE, které následovalo v roce 2017, si vysloužilo nominaci na cenu GRAMMY za nejlepší popové vokální album a vypustilo tři hity č. 1 v alternativních rádiích: "Believer", na GRAMMY nominovaný "Thunder" a "Whatever It Takes". Všechny tři písně se také staly hity Top 5 v rádiích Top 40, přičemž "Thunder" se vyšplhal na první místo. Čtvrté album kapely, ORIGINS, debutovalo na vrcholu žebříčků Billboard's Alternative Albums a Top Rock Albums a hlavní singl "Natural" strávil devět týdnů na 1. místě v alternativních rádiích a stanovil aktuální rekord v počtu "nejvíce přehrání za týden" v tomto formátu.

Jejich očekávané páté studiové album Mercury - Act 1 vyšlo 3. září 2021. Album Mercury - Act 1, které se spojilo s uznávaným producentem Rickem Rubinem a jehož název čerpá inspiraci ze slova "mercurial", je upřímným albem, které opouští metaforicky nabité texty a místo toho se pouští do emocionálních extrémů a nic nedrží zpátky. Je to první album kapely od alba Origins z roku 2018.

Skladby "Follow You" a "Cutthroat" byly prvními náhledy do nové desky, která vyšla současně v březnu 2021, přičemž první z nich se dostala na první místo v alternativních rádiích a žebříčku Alternative Airplay Billboardu, což znamenalo nejrychlejší vzestup kapely na vrchol těchto žebříčků. Aktuální singl z alba, skladba "Wrecked", je zpovědí o zármutku, kterou zpěvák Dan Reynolds napsal poté, co v roce 2019 přišel o svou švagrovou, která podlehla rakovině.

---
Osoby mladší 15 let pouze v doprovodu osob starší 18 let.
Žádosti o vstupenky pro vozíčkáře + doprovod zdarma zasílejte na rezervace@ticketportal.cz
Jiné slevy: NE

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top