IMAGINE DRAGONS

IMAGINE DRAGONS

Datum: 5. - 6. června 2022
Místo: Letiště Praha Letňany
Adresa: U výstaviště PVA, Praha 9-Letňany

Vstupenky

Neděle
5
čvn 2022
16:00
IMAGINE DRAGONS
05.06.2022 / DOORS 16:00
pondělí
6
čvn 2022
16:00
IMAGINE DRAGONS
06.06.2022 / DOORS 16:00

Informace o akci

Vzhledem k okolnostem, které jsme nemohli ovlivnit, se termíny pražských koncertů v Letňanech přesouvají. Termín 28.5.2022 se přesouvá na 5.6.2022 a 30.5.2022 se přesouvá na 6.6.2022. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nové termíny. Omlouváme se za nepříjemnosti a těšíme se na setkání s Vámi na koncertech.
V případě, že majiteli vstupenek na původní termín nevyhovuje nový termín akce,
má možnost zažádat o refundaci nejpozději do 5.5.2022.

---

IMAGINE DRAGONS: Mercury World Tour
 

Mother Mother jako předkapela Imagine Dragons!
Kanadská indierocková skupina Mother Mother se poprvé představí v České republice. A to hned jako předkapela Imagine Dragons na obou jejich koncertech na pražském letišti Letňany 5. & 6. 6.

Kapela IMAGINE DRAGONS přidává druhý koncert! Po masivním úspěchu a bleskovém vyprodání prvního koncertu kapela vyšla vstříc fanouškům a přidává v sobotu 28.5. druhý koncert!

Kapele Imagine Dragons se podařilo během pouhých několika dní vyprodat zahajovací koncert své „Mercury World Tour“ 30.5.2022 v Praze. Aby vyšli vstříc svým fanouškům, přidávají druhý termín, a to v sobotu 28.5. Tímto datem se snažíme vyjít vstříc návštěvníkům z celé Evropy, kteří byli omezeni pracovním dnem prvního koncertu.

U příležitosti vydání svého posledního alba Mercury - Act 1 ohlašují Imagine Dragons Mercury Tour. Turné 2022, které produkuje společnost Live Nation, začíná 28. května na letišti v pražských Letňanech a bude mít zastávky v Moskvě, Madridě a Berlíně a skončí 14. července v německém Mönchengladbachu v parku Sparkassen. V rámci letního turné 2022 se americká kapela představí také na předních místech některých nejznámějších evropských festivalů včetně I-Days, Rock Werchter, Pinkpop a Lollapalooza Paris.

S 46 miliony prodaných alb a 55 miliony skladeb po celém světě a 74 miliardami streamů dohromady zůstávají Imagine Dragons jednou z nejprodávanějších rockových kapel, která se svým obrovským úspěchem v roce 2010 znovuobjevila tento žánr. Tři nejlepší rockové skladby desetiletí podle Billboardu patřily právě této kapele - "Believer", "Thunder" a "Radioactive". Imagine Dragons vznikli v roce 2009 a díky sérii nezávisle vydaných EP si získali příznivce, než v roce 2012 debutovali na velkém labelu KIDinaKORNER/Interscope s EP Continued Silence. Jejich plnohodnotný debut Night Visions z roku 2012 se umístil v žebříčku Billboard 200 na 2. místě a úvodní skladba "Radioactive" se dostala na vrchol žebříčku Billboard's Hot Rock Songs, získala cenu GRAMMY za nejlepší rockový výkon a dosáhla diamantového statusu RIAA. Album Smoke + Mirrors z roku 2015 debutovalo na 1. místě žebříčku Billboard 200. EVOLVE, které následovalo v roce 2017, si vysloužilo nominaci na cenu GRAMMY za nejlepší popové vokální album a vypustilo tři hity č. 1 v alternativních rádiích: "Believer", na GRAMMY nominovaný "Thunder" a "Whatever It Takes". Všechny tři písně se také staly hity Top 5 v rádiích Top 40, přičemž "Thunder" se vyšplhal na první místo. Čtvrté album kapely, ORIGINS, debutovalo na vrcholu žebříčků Billboard's Alternative Albums a Top Rock Albums a hlavní singl "Natural" strávil devět týdnů na 1. místě v alternativních rádiích a stanovil aktuální rekord v počtu "nejvíce přehrání za týden" v tomto formátu.

Jejich očekávané páté studiové album Mercury - Act 1 vyšlo 3. září 2021. Album Mercury - Act 1, které se spojilo s uznávaným producentem Rickem Rubinem a jehož název čerpá inspiraci ze slova "mercurial", je upřímným albem, které opouští metaforicky nabité texty a místo toho se pouští do emocionálních extrémů a nic nedrží zpátky. Je to první album kapely od alba Origins z roku 2018.

Skladby "Follow You" a "Cutthroat" byly prvními náhledy do nové desky, která vyšla současně v březnu 2021, přičemž první z nich se dostala na první místo v alternativních rádiích a žebříčku Alternative Airplay Billboardu, což znamenalo nejrychlejší vzestup kapely na vrchol těchto žebříčků. Aktuální singl z alba, skladba "Wrecked", je zpovědí o zármutku, kterou zpěvák Dan Reynolds napsal poté, co v roce 2019 přišel o svou švagrovou, která podlehla rakovině.

---
Osoby mladší 15 let pouze v doprovodu osob starší 18 let.
Žádosti o vstupenky pro vozíčkáře + doprovod zdarma zasílejte na rezervace@ticketportal.cz
Jiné slevy: NETicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNŮ KONCERTŮ IMAGINE DRAGONS, 28.5.2022 a 30.5.2022, PRAHA

ZMĚNA:

vzhledem k okolnostem, které jsme nemohli ovlivnit, se termíny pražských koncertů skupiny IMAGINE DRAGONS v Letňanech PŘESOUVAJÍ. Termín 28.5.2022 se PŘESOUVÁ na 5.6.2022 a již vyprodaný koncert 30.5.2022 se PŘESOUVÁ na 6.6.2022.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nové termíny.

 

V případě, že majiteli vstupenek na původní termín pražského koncertu Imagine Dragons v Letňanech nevyhovuje nový termín akce,
má možnost zažádat o refundaci nejpozději do 5.5.2022 prostřednictvím ticketingového operátora.

 

ENG:

Due to circumstances beyond our control, the dates of the Prague´s show IMAGINE DRAGONS in Letňany are POSTPONED. The date 28.5.2022 is POSTPONED to 5.6.2022 and the sold-out date 30.5.2022 is POSTPONED to 6.6.2022. 

Purchased tickets remain valid for new dates.

In case the owner of tickets for the original date of the Prague concert of Imagine Dragons in Letňany does not find the new date of the event convenient, he/she has the possibility to apply for a refund no later than 5.5.2022 through the ticketing operator.

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

Vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Top