Detail info
Close

I. Latino Ples

I. Latino Ples

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V pátek 9.2.2024 od 20:00 se v KD Plzeňka, v Berouně uskuteční jedinečná taneční akce v latinskoamerických rytmech jako je Chacha, Salsa, Rumba, Bachata, Samba, Merengue a Jive, která spojuje atraktivní, vášnivou a smyslnou atmosféru Karibiku s honosností a noblesou plesu, nesoucí název I. Latino Ples.

Tu nejlepší latino hudbu bude v průběhu celého večera hrát živě, k poslechu i k tanci, kubánská kapela Pragason a reprodukovanou hudbu zajistí DJ Bear.

Můžete se těšit na dechberoucí taneční show v rytmu karnevalové Samby, Bachaty a Salsy v podání taneční skupiny Rico Tumbao.

Pro ty z vás, kteří neumí tančit Salsu, Bachatu ani Merengue máme připravené speciální mini školičky, na kterých vás postupně naučíme základní kroky všech těchto celosvětově velmi oblíbených tanců původem z Kuby a Dominikánské republiky.

V neposlední řadě nebudou chybět ani míchané drinky jako Mojito, Cuba Libre či Piňa Colada, které vám namíchají místní barmani. Nechte se unést neodolatelnou atmosférou exotiky a přeneste se s námi alespoň na jeden večer do Havany a na pláže Varadera.

Více informací naleznete na www.plesberoun.cz 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top