Detail info
Close

Holešovská REGATA 2024

Holešovská REGATA 2024

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Dvanáctá Holešovská Regata se uskuteční ve dnech 21. a 22. června tradičně v jedinečném prostředí rozsáhlých zahrad Zámku Holešov.
Dvoudenní program nabídne návštěvníkům to nejlepší z české a slovenské hudební scény. V pátek vystoupí Fleret, Desmod a David Koller. Sobota bude přímo nabitá skvělou hudbou. Na podiu se během dne vystřídají například Monkey Business, Janek Ledecký, Pokáč a Kapitán Demo. Vrcholem večera bude show Leoše Mareše se závěrečným festivalovým ohňostrojem.
I dvanáctý ročník nabídne návštěvníkům oblíbenou přehlídku netradičních plavidel a přejezd vodní lávky. Naopak žhavou novinkou tohoto ročníku bude živá talk show 7 pádů Honzy Dědka.
Doprovodný program, stejně jako sportovní a zábavné atrakce pro děti budou i tentokrát pro návštěvníky festivalu zdarma.

FESTIVALOVÝ KEMP: Stanová a karavanová louka je součástí zámeckých zahrad v Holešově. Nachází se cca 300 metrů od vstupu do areálu festivalu v těsném sousedství koupaliště, kde jsou pro uživatele kempu v rámci ceny zajištěny tyto služby: wc, sprchy, bufet na koupališti (doba provozu je v kompetenci provozovatele, nikoliv pořadatelů festivalu), dětský koutek a kryté posezení na koupališti, elektrická zásuvka pro dobíjení mobilních telefonů. Pro děti do 15. narozenin je pobyt v kempu zdarma (pouze v doprovodu platící dospělé osoby, max 2 děti na 1 dospělého). Poukazy na parkování auta nebo karavanu vždy obsahují i ubytování v kempu pro 1 osobu, další osoby platí ubytování zvlášť. Parkování v kempu můžou používat pouze ubytovaní.   Uvedené ceny jsou za celý pobyt od pátku 21. 6. do neděle 23. 6. 2024.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top