Detail info
Close

Hledám milence, zn. Spěchá! / LSNH

Hledám milence, zn. Spěchá! / LSNH

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Letní scéna na Harfě 2015

HLEDÁM MILENCE, zn. SPĚCHÁ!

Autoři Miroslav Oupic a Jindřich Kriegel / Režie Filip Jan Zvolský

Obsazení:
MILADA: Věra Vodičková / Veronika Petrová
ANETKA: Dominika Býmová / Věra Vodičková
JAROSLAV: Jindra Kriegel
THOMAS: Václav Upír Krejčí / Jaroslav Šmíd
PAVEL / PEPAN: Marcel Rošetzký / Jaroslav Šmíd
DAVID: Braňo Polák

Jaroslav, neúspěšný malíř po padesátce, prožívá po dvacetiletém manželství s podnikatelkou Miladou nápor druhé mízy a tak se schází s mladou milenkou Anetkou. Nejraději by se rozvedl, jenže to by pak přišel o dobré finanční zázemí. A jelikož mladé milenky jsou v tomto směru přece jen dosti náročné a vynalézavé, vymyslí milenci plán, jak rozvod uskutečnit a přesto z toho získat dost peněz. Jaroslav by měl svou ženu nachytat při nevěře a pak při rozvodu vysoudit polovinu majetku a její firmy. Aby měli Jaroslav s Anetkou vše pod kontrolou, vyšlou na Miladu podplacené milence – provokatéry!
Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií, co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy schopni podstoupit a udělat. Tato komedie je první a úspěšnou spoluprací dua Oupic / Kriegel.

Představení se nikdy neruší – probíhají za každého počasí. V případě nepřízně počasí se představení přesouvá do Divadla Gong (Sokolovská 191), vzdáleného 250 metrů od Letní scény na Harfě. Letní scéna na Harfě je jediná letní scéna s garancí odehrání všech představení.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Hledám milence, zn. Spěchá! / LSNH
picture Hledám milence, zn. Spěchá! / LSNH
picture Hledám milence, zn. Spěchá! / LSNH
Top