Hexenšus

18.ročník - Valašské Divadelní Léto
Hexenšus

Datum: 22. června 2022
Místo: Amfiteátr Dřevěné městečko
Adresa: Palackého 147, Rožnov pod Radhoštěm

Vstupenky

středa
22
čvn 2022
19:00
Hexenšus
PŮVODNĚ 18.6.20/22.6.21 / NOVĚ 22.6.2022 OD 19:00
Amfiteátr Dřevěné městečko

Rožnov pod Radhoštěm

Informace o akci

Z důvodu pandemie přesunuto na nový termín 22.6.2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

HEXENŠUS - to je skvělá divadelní komedie britského autora Johna Grahama ze současnosti, v podání předních herců pražských divadel. A právě toto vynikající představení můžete zhlédnout i Vy! 22.6.2022 se totiž od 19:00 hod. koná v rámci 18. ročníku Valašského Divadelního Léta v Amfiteátru Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm! V případě nepříznivého počasí je připravena krytá varianta v Janíkově stodole.

Klasický manželský trojúhelník řádně opepřený anglickým konverzačním humorem. Co všechno se může stát, když milence ve vaně znehybní pořádný „hexenšús „!

Ani nemusí být pátek třináctého, všechny černé kočky mohou ležet klidně za kamny a přece zafunguje zákon schválnosti – snad jediný popsaný daleko před Murphym. Prostě jste sama doma a rozhodnete se trochu si užít. Manžel je pryč, ať žije milenec. Avšak ouha. Milencovy funkce jsou poněkud pochablé, zato manžel funguje perfektně. Vrací se přesně ve chvíli, kdy ho nikdo nečeká. Popravdě řečeno i on by raději viděl svou ženu u tety, jak slibovala. Ale to je pouhý začátek kolotoče. Zmatená žena, zoufalý manžel čekající utajenou návštěvu, milenec ve vaně zkroucený hexenšusem, a aby toho nebylo málo, tak zvonek ohlásí dalšího nečekaného hosta – slepého ladiče pian pana Phipse. Ten snad jediný – jsa obdařen vnitřním zrakem – pochopí, že se děje cosi nekalého. A to ještě nedorazili všichni, kteří se tu z úsměvného dopuštění frašky Johna Grahama mají sejít. Nicméně až se tak stane, dobře se bavte.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Hexenšus
picture Hexenšus

Na mapě

Top