Herci jsou unaveni

Herci jsou unaveni

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Eric Assous: HERCI JSOU UNAVENI

Hrají: Svatopluk Skopal, Václav Vydra / Jan Čenský, Martin Zahálka, Naďa Konvalinková / Jana Boušková, Simona Postlerová / Vendula Křížová, Lenka Zahradnická / Barbora Petrová.


Herecké hvězdy Divadla na Vinohradech se vám představí v české premiéře výtečné komedie, tentokrát z hereckého prostředí.


Herečka s bohatým přítelem pozve na grilování několik svých kolegů z branže do jejich venkovského sídla. Ráda by s nimi oslavila získání hlavní role ve filmu. Zábava se rozjíždí a na programu jsou obvyklá témata z hereckých šaten: scénáře, role, vztahy, peníze, zdraví.... A hlavně také maso na barbecue. Přátelské setkání? Není to tak jisté, neboť masky velmi rychle padají! A grilování? Velmi, velmi pikantní! Bujarý herecký večírek s typickým francouzským šarmem a překvapivým dojezdem.


více info na http://www.september.cz/

Galerie

picture Herci jsou unaveni
picture Herci jsou unaveni
picture Herci jsou unaveni

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: HERCI JSOU UNAVENI 21.10.2018 – OLOMOUC

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně termínu představení HERCI JSOU UNAVENIkonajícího se dne 21.10.2018v Olomouci. Představení se nověuskutečnídne 31.3.2019 v 19:00 hod.Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 30.11.2018.Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla
ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

 


Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top