Detail info
Close

Harry Potter a Kámen mudrců™ in Concert

Harry Potter a Kámen mudrců™ in Concert

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 60 minut před začátkem koncertu

Upozorňujeme, že opozdilci budou vpuštěni na svá místa pouze během předem určených částí filmu, proto si prosím naplánujte svůj příchod s dostatečným předstihem.

Přestávka: 20 minut uprostřed představení

Dress code: Oblečení inspirované světem kouzelníků je důrazně doporučeno!

Doprovodné akce

Ulička her
Zahrajte si oblíbené deskové hry s tématikou Harryho Pottera™ ve dvojici nebo ve skupině v Uličce her, která se nachází ve foyer.

Londýnská ulička
V našich Merch shopech najdete hůlky, upomínkové předměty v barvách bradavických kolejí, ale také výběr deskových her, suvenýrů a originálních knih. V neposlední řadě můžete v každém bufetu ochutnat slavné Bertíkovy fazolky všech příchutí nebo čokoládové žabky!

Fotostěny
Vyfoťte se před jednou z fotostěn v kouzelnickém oblečení, sdílejte na sociálních sítích s hashtagem #harrypotterinconcert a místem konání "Harry Potter in Concert Praha" a zařaďte se tak do soutěže o vstupenky na další koncert!

Krátký dokumentární film o hudbě
Patnáct minut před začátkem koncertu na Vás přímo na hlavním plátně čeká krátký dokumentární film, který Vás zavede do tajemství vzniku originální a magické hudby z pera Johna Williamse. Díky tomu budete moci blíže nahlédnout do hudebních motivů, které Vás budou provázet celým filmem.

Když se Harry v den svých 11. narozenin dozví, že je čarodějem předurčeným k velkým věcem, odchází ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců™ poprvé do čarodějnické školy. Tento koncert představí první film z nezapomenutelné série naživo s doprovodem symfonického orchestru Filharmoniků města Prahy, kteří zahrají kouzelnou hudbu Johna Williamse pod taktovkou Ernsta van Tiela. Přidejte se k nám a užijte si večer plný hudby a magie.

Promítání celovečerního filmu na 16metrovém plátně naživo za doprovodu 90členného The City of Prague Philharmonic Orchestra.

Film bude promítán s českým dabingem.

WIZARDING WORLD and all related trademarks, characters, names, and indicia are © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc. Publishing Rights © JKR.

Ke vstupence lze přikoupit GOURMET EXPERIENCE menu.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top