Detail info
Close

Hardmission: Destiny

Hardmission + Techmission
Hardmission: Destiny

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 20:00

Nová spektakulární audiovizuální show světového formátu, která kombinuje nejnovější technologie, lasershow, lightshow a speciální efekty s perfektním čistým zvukem. Nové místo konání - O2 universum - nabídne návštěvníkům úžasné výhledy na stage ze tří pater, výbornou akustiku a lehkou dopravní dostupnost metrem linky B. Připravte se na elektrizující show od více jak desítky mezinárodně uznávaných vystupujících na obrovské unikátní stagi a ponořte se do příběhu, který vás unese do vzdálených světů a odlišných realit.

Hardmission má v plánu jít dále, za hranice lidské představivosti a připravit svým návštěvníkům dlouho trvající nezapomenutelné momenty. V rámci Hardmission: Destiny se přeneseme na vzdálenou planetu, na které leží tajuplný artefakt, který si pro návštěvníky připravil důležitou misi ve vesmíru. Samotné srdce pak leží v návštěvnících samotných, jež jsou neodlučitelnou součástí festivalu a pomáhají dotvořit obraz a atmosféru celé show.

Připojte se k nám na druhé edici festivalu Hardmission a nechte se unést speciálními efekty, hudbou a nezapomenutelnými momenty, které na vás čekají v O2 universu. Těšíme se na Vás!

Regular vstupenka (1-denní) vám zajistí vstup na Hardmission Festival v O2 universu.

TIXBASE VIP vstupenka (1-denní) vám zajistí vstup na Hardmission Festival skrze VIP vstup č.1, vstup na plochu a také vstup do druhého patra O2 universa, kde se nachází TIXBASE VIP Lounge s výhledem na show, vlastními bary, toaletami a šatnou.

Hardmission Festival
Facebook
HARDMISSION MOMENTS

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Hardmission: Destiny
picture Hardmission: Destiny
picture Hardmission: Destiny
picture Hardmission: Destiny
picture Hardmission: Destiny
picture Hardmission: Destiny
picture Hardmission: Destiny
picture Hardmission: Destiny
Top