Detail info
Close

Hamlet (PaS de théâtre, Ostrava)

Hamlet (PaS de théâtre, Ostrava)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

"Claudius se rozvaluje na pohovce, na které zavraždil svého bratra. Gertruda je mu ochotně po vůli, což její syn Hamlet sleduje s krajní nevolí. Hostina přesto pokračuje a pohřeb i svatba organicky splynou v jeden velký banket. Hamlet tuší, že už ví, kdo mu zabil otce a Cladius už ví, že Hamlet něco tuší. Vražda plodí další vraždu. Šílenství Hamlet předstírá, ale jak je to s láskou? Předstírá Ofelie lásku? A jak je to s jejím šílenstvím? V rukou se blýskají nože, na nebi hvězdy. Jednomu z toho až přechází zrak. Přijďte se podívat.

Představení v produkci ostravské společnosti PaS de Theatre. Po titulech Komedie omylů, Romeo a Julie, Marná lásky snaha a Jak se vám líbí to bude již pátý titul, kterým Ostrava přispívá do česko-slovenského projektu oblíbeného divadelního festivalu věnovanému tomuto vyjímanému dramatikovi."

více informací naleznete na www.shakespeare.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top