Halové mistrovství Evropy 2015 v atletice

Halové mistrovství Evropy 2015 v atletice

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Halové mistrovství Evropy je významnou mezinárodní atletickou událostí, která se do České republiky vrací po dlouhých 37 letech. Naposledy se v Praze konalo mistrovství Evropy v atletice na strahovském stadionu v roce 1978.

Halový evropský šampionát se bude konat ve dnech 5. – 8. března 2015 v O2 areně a bude vrcholem zimní atletické sezony. Do Prahy přijedou závodníci z 50 zemí Evropy, aby bojovali o tituly mistrů starého kontinentu. Divákům a fanouškům atletiky se představí evropská atletická špička a česká atletická reprezentace bude mít jedinečnou možnost ukázat se před domácím publikem.

Domácí prostředí společně s podporou diváků bude pro české atlety velkou motivací pro co nejlepší výkony. Těšit se můžete na kompletní českou atletickou špičku, která bude v konkurenci těch nejlepších z Evropy bojovat o kovy nejcennější. Pavel Maslák, Zuzana Hejnová, Ladislav Prášil, Jiřina Svobodová, Denisa Rosolová a mnoho dalších zvučných jmen české atletiky se těší na vrcholnou atletickou událost na domácí půdě. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a přijďte podpořit českou reprezentaci na halové mistrovství Evropy. Praha je srdcem Evropy a začátkem března 2015 bude i srdcem atletiky.

POKYNY POŘADATELE

Objednávky pro držitele průkazu ZTP/P

Slevy pro děti, seniory, hromadné objednávky

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Halové mistrovství Evropy 2015 v atletice
picture Halové mistrovství Evropy 2015 v atletice
Top