Halové mistrovství Evropy 2015 v atletice

Halové mistrovství Evropy 2015 v atletice

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Halové mistrovství Evropy je významnou mezinárodní atletickou událostí, která se do České republiky vrací po dlouhých 37 letech. Naposledy se v Praze konalo mistrovství Evropy v atletice na strahovském stadionu v roce 1978.

Halový evropský šampionát se bude konat ve dnech 5. – 8. března 2015 v O2 areně a bude vrcholem zimní atletické sezony. Do Prahy přijedou závodníci z 50 zemí Evropy, aby bojovali o tituly mistrů starého kontinentu. Divákům a fanouškům atletiky se představí evropská atletická špička a česká atletická reprezentace bude mít jedinečnou možnost ukázat se před domácím publikem.

Domácí prostředí společně s podporou diváků bude pro české atlety velkou motivací pro co nejlepší výkony. Těšit se můžete na kompletní českou atletickou špičku, která bude v konkurenci těch nejlepších z Evropy bojovat o kovy nejcennější. Pavel Maslák, Zuzana Hejnová, Ladislav Prášil, Jiřina Svobodová, Denisa Rosolová a mnoho dalších zvučných jmen české atletiky se těší na vrcholnou atletickou událost na domácí půdě. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a přijďte podpořit českou reprezentaci na halové mistrovství Evropy. Praha je srdcem Evropy a začátkem března 2015 bude i srdcem atletiky.

POKYNY POŘADATELE

Objednávky pro držitele průkazu ZTP/P

Slevy pro děti, seniory, hromadné objednávky

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Halové mistrovství Evropy 2015 v atletice
picture Halové mistrovství Evropy 2015 v atletice

Na mapě

Top