HUDBA NA ZÁMKU: L.Rozsnyó, M.Melkusová, E.Kalová

HUDBA NA ZÁMKU: L.Rozsnyó, M.Melkusová, E.Kalová

Datum: 2. června 2022
Místo: Zámek Blansko - Hudební salon
Adresa: Zámek 1, Blansko

Vstupenky

čtvrtek
2
čvn 2022
19:00
HUDBA NA ZÁMKU: L.Rozsnyó, M.Melkusová, E.Kalová
PŘESUNUTO Z 05.05.22, NOVĚ: 02.06.2022 od 19:00

Informace o akci

HUDBA NA ZÁMKU: L'amantesegreto (Tajemný milenec)
Lucie Rozsnyósoprán
Markéta Melkusovácembalo
Eva Kalová housle 

Láska nabízí radost, ale i trápení, téma tolik oblíbené napříč staletími a kulturami. Koncertní program L'amantesegreto (tajemný milenec) nese název podle stejnojmenné kantáty od slavné benátské skladatelky Barbary Strozzi, kde je zachycena vášnivá zpověď tajemného milence, který je odhodlán raději zemřít, než by jeho trýznivá láska byla odhalena.
Program je zarámován skladbami slavného a nejznámějšího tvůrce oper - Claudia Monteverdiho (1567-1643). Prolog “Hudby” k příběhu o Orfeově hledání ztracené lásky otevírá tento kaleidoskop různých situací a aspektů, protínajících se pohledů očima básníků a hudebních skladatelů sedmnáctého století.
Závěrečná Monteverdiho píseň Quelsguardosdegnosetto vyšla 1632 ve sbírce Scherzimusicali (Hudební žerty) jako intimní zpověď pokoušeného a naoko odmítaného milence, ale i jako taková je prodchnuta divadelností a nespoutanou emocionalitou výčitek a usmíření - "Klidně mne svým pohledem probodni, když mne ale potom svým pohledem zase uzdravíš."
V programu dále zazní skladby celé řady slavných skladatelů tehdejší doby, jakými byli například: GirolamoFrescobaldi, FrançoisCouperin, Alessandro Scarlatti, Georg Friedrich Händel a mnoho dalších. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout-HOMEtickets!
Další info:
nečíslovanásedadla / sleva pro seniory ve věku 65let a více (cena po slevě 80Kč,žádejte na prodejních místech ticketportal.cz nebo zvolte online v nákupním košíku)/bezbariérovýpřístupANO,
zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP / PNE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: HUDBA NA ZÁMKU: L.Rozsnyó, M.Melkusová, E.Kalová, 5.5.2022, BLANSKO

ZMĚNA:

Koncertní program HUDBA NA ZÁMKU: L.Rozsnyó, M.Melkusová, E.Kalová se bohužel dne 5.5.2022 od 19:00 a v místě Zámek Blansko - Hudební salon neuskuteční a PŘESOUVÁ se na náhradní termín 2.6.2022. Čas i místo konání akce zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Komu náhradní termín nevyhovuje, může požádat do 20.5.2022 o vrácení vstupného.

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Top