HOSPITALITY PRAGUE 2014

HOSPITALITY PRAGUE 2014

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

HOSPITALITY PRAGUE 2014
24. 10. 2014 
SASAZU, Bubenské nábř. 306/13, Praha 7, Holešovice

Nadcházející hudební halovou sezónu odstartuje Hospitality Prague 2014!

Fanoušci melodického drum & bassu, liquid funku se mohou těšit na oblíbenou dvojici Camo & Krooked, kteří na letním Let It Roll Open Airu představili svůj live projekt Zeitgeist. Do Prahy se vrátí se svým DJ setem nabitým novinkami nejen vlastní produkce.
Dalším headlinerem je legenda a šéf Hospitality Tony Colman známý jako London Elektricity. Jeho DJ set je vždy jedinečná show, plný energických skladeb a skvělé atmosféry.
Fred V & Grafix jsou dalšími headlinery říjnové Hospitality. Na Hospital Records úspěšně vydali singly jako Major Happy, Purple Gates či úspěšné Goggles EP a stále pracují na svém zvuku, který jejich fanoušci milují.
Tom Mundell a.k.a Metrik je londýnský producent, který svou produkcí trhá současnou d'n'b scénu na kusy. Jako skvělý technik za mixem patří mezi velmi schopné DJ's. Kromě vlastních tracků velice rád pracuje na remixech skladeb všech subžánrů elektronické hudby.
Celý večer okoření svým doprovodem charismatický Dynamite MC. Zpěvák, MC a skvělý showman se na světové drum & bassové scéně pohybuje už pěknou řádku let. Jeho hlas si fanoušci mohou pamatovat z legendárního tracku Roni Size – Paper Bag či ze spolupráce s Netskyem na tracku The Whistle Song.

Hospitality Prague 2014 se přesouvá z Křižíkova pavilonu E do klubu SaSaZu! Informace

Oficiální web
Facebook event

Galerie

picture HOSPITALITY PRAGUE 2014
picture HOSPITALITY PRAGUE 2014

Na mapě

Top