HERCULES AND LOVE AFFAIR (US)

MEETFACTORY
HERCULES AND LOVE AFFAIR (US)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Rozšafný disko-kolektiv Hercules and Love Affair míří do Prahy

V pátek 18. května vytáhněte své nejlepší flitrované šaty nebo saka, nazujte taneční botky a vyražte do MeetFactory! Do města se po dlouhých čtyřech letech vrací disko-projekt kolem newyorského producenta Andyho Buttlera – Hercules and Love Affair.
Kapela se do širšího povědomí zapsala zejména díky hitu Blind z první, eponymní desky vydané v roce 2008, na které hostoval mj. Antony Hegarty (z Antony and the Johnsons). Na ní Andy a koproducent Tim Godsworthy z DFA Records poprvé rozehráli svojí vášeň pro newyorkské disko, které oděli do moderního housového soundu. Po kritickém úspěchu desky (Pitchfork 9.1/10, NME 8/10) nutně následovaly vyprodané koncerty, kapela se v květnu 2008 mihla i v Praze na festivalu Electronic Beats. Loni se Andy & spol. vrátili s druhou nahrávkou Blue Songs, která je o něco křehčí a temnější – ne však míň taneční. O tom, jak vypadá a zní (prý) „nejlepší disco kapela“ živě se můžete přesvědčit v pátek 18. Května v MeetFactory.
Více informací:
www.meetfactory.cz
www.facebook.com/herculesandloveaffair

MeetFactory – Mezinárodní centrum současného umění
Platforma pro setkávání uměleckých žánrů a tvůrčích skupin. Provozuje v prostorách bývalé továrny několik dramaturgií: galerijní prostory, divadlo, hudbu a ateliéry rezidentů. Jednotlivé dramaturgické řady vznikají v součinnosti s odbornými uměleckými radami.

Galerie

picture HERCULES AND LOVE AFFAIR (US)

Na mapě

Top