HC KOMETA BRNO - HAVLÁT TEAM

HC KOMETA BRNO - HAVLÁT TEAM

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Do Brna míří hokejové hvězdy! Jaromír Jágr, Patrik Eliáš, Zdeno Chára… a samozřejmě Martin Havlát. Odchovanec brněnského hokeje, který prožil zářivou kariéru v NHL i v reprezentaci, sehraje 9. srpna v DRFG Areně svůj poslední zápas. A budou u toho jeho nejbližší - mistrovská Kometa a Martinovi bývalí spoluhráči z NHL i národního týmu. V rámci charitativní akce MARTIN HAVLÁT A MISTŘI DĚTEM změří Kometa Brno síly s výběrem Martina Havláta.

Oba týmy nastoupí ve speciálních dresech, výtěžek z jejich dražby poputuje na Nadační fond Kometa a rozvoj brněnské hokejové mládeže. Pro návštěvníky všeho věku je připraven bohatý doprovodný program v čele s autogramiádou a možností vyfotit se s mistrovským pohárem, který Kometa v uplynulé sezóně vybojovala.

V srpnu se hokejové nebe nad Brnem rozzáří hvězdami!

Více informací na http://www.hc-kometa.cz/

Do Brna míří hokejové hvězdy! Martin Havlát se rozloučí s kariérou v charitativní exhibiciTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top