HC DUKLA JIHLAVA POMÁHÁ

HC DUKLA JIHLAVA POMÁHÁ

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Jihlavský hokejový klub reaguje na současnou pandemii a inspirován aktivitami jiných celků, hodlá vyprodat svůj stadion. Výtěžek ale nepůjde ve prospěch klubu! Vydělanou částku věnuje na nákup dezinfekčních prostředků a rukavic pro seniory, konkrétně pro Seniory České republiky Krajské organizace Vysočina. Fanoušci, partneři a lidé, kteří chtějí pomoci, mohou od středy 1. dubna nakupovat lístky prostřednictvím Ticketportalu, přičemž termín fiktivního zápasu a tím pádem i konec předprodeje je stanoven na 10. dubna v 17:30.

Video lze přehrát ihned po zakoupení vstupenky. Kód je po zadání platný pouze pro přístup z jedno počítače a jednoho webového prohlížeče.

Vstupenky jsou prodávány ve čtyřech cenových úrovních, na stání za 110 Kč a pro děti za 30 Kč, na sezení za 140 Kč a výjimečně jsou v prodeji i vstupenky do VIP prostor za 500 Kč. Po zakoupení vstupenky dostane kupující benefit v podobě možnosti shlédnout dokument České televize Třináct životů Dukly.

„Soupeř je v tomto případě zcela jasný. Dukla Jihlava nastoupí proti koronaviru a přesto, že to není zápas na body, na šedesát minut, či prodloužení a nájezdy, věřím, že vyhrajeme,“ komentoval fiktivní zápas v CZ LOKO Aréně jednatel Bedřich Ščerban, který prozrazuje, že myšlenku na tento projekt aktivoval předseda Senátu parlamentu České republiky Miloš Vystrčil. Vyprodat stadion a podpořit akci chtějí i hráči A-týmu. Kapitán Josef Skořepa je připraven koupit lístky pro rodinu a nejbližší: „Dukla má skvělé fanoušky, kteří dokážou udělat parádní atmosféru. Bezmála vyprodaný stadion si pamatuji z postupových barážových bojů a věřím, že to dokážeme i tentokráte. Prosím, pojďte do toho s námi.”

Na mapě

Top