HAUSER

HAUSER

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vzhledem k současné celosvětové pandemii koronaviru a dopadu, který má na všechny turné i jednotlivé akce, s politováním oznamujeme, že po vzájemném rozhodnutí s našimi partnery se plánovaná show HAUSER v PRAZE dne 5. prosince 2020 neuskuteční. Snažili jsme se odkládat představení na nové termíny, ale bohužel se to ukázalo jako nemožné vzhledem k nejistotě, která v současné době panuje ve světě. Bezpečnost fanoušků, hudebníků a štábu je prvořadá a myslíme si, že je rozumné věnovat nějaký čas tomu, aby bylo možné zvážit, kdy je vhodné se vrátit s novou show. Vstupenky můžete vracet v místě zakoupení.


Stjepan Hauser z 2cellos vystoupí v Praze v doprovodu orchestru

Stjepan Hauser známý z celosvětově populárního dua 2cellos se v příštím roce v doprovodu orchestru vydá na rozsáhlé evropské turné s klasickým repertoárem.
Čeští příznivci se ho dočkají 5.prosince, kdy s Bohemian Symphony Orchestra Prague pod vedením dirigenta Roberta Zieglera vystoupí v Tipsport Areně.

„Některé klasické kompozice se mi během života a kariéry zapsaly do srdce opravdu hluboce. Skladby, které obsahují zvláštní drama, dynamické melodie a hluboký romantismus. Teď mám příležitost zahrát si některé tyto klasické kusy s celým orchestrem a sdílet svoji vášeň pro tuto hudbu způsobem, jaký jsem si vždy představoval," netají se Stjepan Hauser nadšením z nadcházejícího turné, které podpoří i vydáním sólového alba.

Meet & Greet v prvních řadách sezení na plošeTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top