Detail info
Close

HARLEM GLOBETROTTERS 90 YEARS

HARLEM GLOBETROTTERS 90 YEARS

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Harlem Globetrotters, americký exhibiční basketbalový tým, založil v roce 1926 v Chicagu manažerAbe Saperstein a o dva roky později ho pojmenoval po vyhlášené černošské čtvrti Harlem v New Yorku.
Harlem Globetrotters je tým úžasných míčových kouzelníků a určitě nejlepším souborem tohoto sportu na světě. Jejich souhra, efektní akce a spousta srandiček baví miliony diváků po celém světě už 90 let. Během těchto let se v jejich dresu vystřídalo mnoho hráčů, kteří se prosadili i v NBA. Spousta smečovaných košů, alley-oop, exhibičních nahrávek, fint s míčem a dokonalého pohybu včetně vysokých výskoků, to je to, co diváci na basketbalu milují a chtějí vidět. Až už jde o exhibiční střely, smeče na trampolíně nebo soutěž v točení míčem na prstě.
Klub má svého maskota, který se jmenuje Globbie, a také hymnu Sweet Georgia Blu. Jsou charakterističtí červeno-bílými šortkami a modrými dresy s přezdívakmi hráčů na zádech.
Harlem Globetrotters slaví letos 90 let a v rámci jubilea zavítají opět po delší době i do Evropy. V České republice se představili již několikrát, například v roce 1995 v Ostravě, kde před víc než 11 tisíci diváky porazili o 4 body výběr NBA s hvězdami jako Manu Ginobili, Desmond Mason, Wally Scerbiak, Kobe Bryant, Jermaine O'Neal nebo Ben Wallace.
Basketbalová show týmu Harlem Globetrotters je skvělý a fantastický zážitek, na který se vyplatí vyrazit společně s celou rodinou. 

Vozíčkář / ZTP/P info

VIP vstupenka zahrnuje parkování, VIP vstup bez čekání, upomínkové předměty partnerů akce a drobné nealko občerstvení. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SE NEJEDNÁ O MAGIC PASS, který je uveden na stránkách Harlem Globetrotters, kde toto je pouze pro území USA!!!! 

 

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top