Detail info
Close

HABERA&TEAM – TOUR 100

HABERA&TEAM – TOUR 100

Datum: 29. listopadu - 14. prosince 2024
Místo: Praha, Ostrava

Vstupenky

pátek
29
lis. 2024
19:30
HABERA&TEAM – TOUR 100
O2 arena

Praha

sobota
14
pros. 2024
19:30
HABERA&TEAM – TOUR 100
OSTRAVAR ARÉNA

Ostrava

Informace o akci

Čekali jste dlouhých pět let! Palo Habera se skupinou TEAM vyráží na své výroční turné po největších českých halách. Na posledním turné v roce 2019 slovenská skupina ohromila hudební kritiky i fanoušky skvělou show, která si v ničem nezadala s předními světovými interprety. Na koktejl výpravné scény, poctivé a kvalitní muziky, pestrobarevných projekcí i ostrovtipu Pala Habery, se fanoušci mohou těšit i tentokrát. Kapela se již na konci minulého turné rozhodla, že spolu se svými fanoušky oslaví stovku. A to šedesátiny Pala Habery a čtyřicet let trvající kariéru skupiny TEAM! Kapela chystá zbrusu novou show, kde nebudou chybět všechny osvědčené hity, které zahrnují to nejlepší z čtyřicetileté tvorby kapely.

Skupina TEAM je pověstná tím, že s živými koncerty šetří. Když už ale vyrazí na turné, stojí to za to. O fanoušky jde této kapele především. Už nyní je proto jisté, že Habera & TEAM Tour 100 se zařadí mezi nejvýraznější hudební události roku 2024! Turné začíná 2. května 2024 v Pardubicích. Po koncertech v Čechách se TEAM na léto stěhuje na slovenské amfiteátry a jejich narozeninové turné vyvrcholí předvánočními koncerty v listopadu a prosinci v Praze, Ostravě a Bratislavě!

Jako exkluzivního hosta si TEAM vybral zpěváka Petra Bende s jeho kapelou, který vystoupí ve svém bloku před koncerty kapely Team v Pardubicích, Brně, Zlíně, Třinci a na podzim v Ostravě a Praze. Kapela v čele s Petrem Bende slaví 20. výročí na hudební scéně a toto turné bude dalším mezníkem v jeho kariéře!

V prodeji budou i VIP balíčky. Jejich majitelé se mohou těšit na ty nejlepší vstupenky, přednostní vstup do haly, osobní setkání se skupinou TEAM, s jejichž členy stráví nějaký čas v zákulisí.

Například balíček VIP Experience v ceně 9990 Kč v O2 areně obsahuje:
• Osobní setkání s Palo Haberou a skupinou TEAM*
• Exkluzivní místo na sezení v sektoru 111, nebo 112
• VIP vstup č.31 v 17:30
*Prosíme o včasný příchod na vstup č.31, na pozdější příchody nebude brán zřetel.

Palo a celý TEAM se těší na všechny své fanoušky a celá kapela věří, že každý koncert bude nejenom oslavou narozenin, ale především oslavou dobré muziky, kde nebudou chybět vzpomínky, emoce, společný zpěv a hlavně skvělá zábava!

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele koncertu v O2 areně
INFO ZTP/P koncertu v O2 areně


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top