Guns N’ Roses

Guns N’ Roses

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LEGENDÁRNÍ GUNS N‘ ROSES SE VRÁTÍ V ROCE 2022 DO PRAHY
A NÁVÁŽOU NA ZRUŠENÉ KONCERTNÍ TURNÉ Z ROKU 2020.

Vstupenky z roku 2020 na Stání A a Stání B zůstávají v platnosti i na koncert 18.6.2022. Držitelé těchto vstupenek mohou tedy přijít i s původními vstupenkami na zrušený koncert z roku 2020.

Pokud jste držiteli vstupenek na sezení, je potřeba kontaktovat naši zákaznickou linku –reklamace@ticketportal.cz , prostřednictvím emailu (pošlete foto původních vstupenek), kde Vám rádi poskytneme nové adekvátní vstupenky k sezení a pošleme je zpět na Váš email. Tato výměna bude probíhat do 16.6.2022 do 12h.

CENA VSTUPENEK: 1490 - 3000 Kč

15:00 Otevření areálu
16:15 Tyler Bryant & The Shakedown
17:15 Gary Clark Jr.
18:45 – 22:15 Guns N' Roses

Prohlášení GnR
„Ahoj fanoušci, bohužel musíme vás ještě jednou požádat o trpělivost. Naše letní evropská turné budou přeložena na rok 2022, ale s přidaným bonusem nových koncertů a speciálního hosta GaryhoClarka mladšího!
Turné začíná v portugalském Lisabonu 4. června 2022, s novými termíny v Norsku, České republice, Polsku, Nizozemsku a Itálii.
Jsme vám i nadále vděční za pochopení a podporu v této bezprecedentní době. Už je vidět Světlo, je na konci tunelu a tak se těšíme, až se v letošním roce vrátíme na jeviště v USA, Austrálii, na Novém Zélandu a příští roce i v Evropě a dalších teritoriích!”

Tyler Bryant & The Shakedown jako předkapela Guns N‘ Roses!
Tyler Bryant & The Shakedown nahrazují The Mammoth WVH, který se bohužel z produkčních důvodů nemůže zúčastnit jako předkapela na koncertě GnR.
Tyler Bryant & the Shakedown je americká rocková skupina. Skupinu založil v Nashvillu ve státě Tennessee kytarista Tyler Bryant a od té doby vydala čtyři úspěšná studiová alba, absolvovala turné se skupinami jako Jeff Beck, ZZ Top, Aerosmith, AC/DC, Guns N' Roses a Lynyrd Skynyrd.

---

Žádosti o vstupenky pro vozíčkáře + doprovod zdarma zasílejte na rezervace@ticketportal.cz
Jiné slevy: NE
Umístění tribun a velikost ploch na stání slouží pouze pro ilustrační účely a nemusí přesně odpovídat situačnímu rozmístění přímo na místě.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top