Guns N’ Roses

Guns N’ Roses

Datum: 18. června 2022
Místo: Letiště Praha Letňany
Adresa: U výstaviště PVA, Praha 9-Letňany

Vstupenky

sobota
18
čvn 2022
16:00
Guns N’ Roses
18.6.2022 vstup od 16:00 hod.

Informace o akci

LEGENDÁRNÍ GUNS N‘ ROSES SE VRÁTÍ V ROCE 2022 DO PRAHY
A NÁVÁŽOU NA ZRUŠENÉ KONCERTNÍ TURNÉ Z ROKU 2020.

Upozornění pro držitele vstupenek zrušeného koncertu GUNS N’ ROSES,
který se měl konat dne 19. 6. 2020 na pražském letišti v Letňanech. Vstupenky z tohoto zrušeného koncertu nejsou platné na nový koncert GUNS N’ ROSES s datem 18. 6. 2022 na stejném místě.

CENA VSTUPENEK: 1790 - 3000 KČ

Prohlášení GnR
„Ahoj fanoušci, bohužel musíme vás ještě jednou požádat o trpělivost. Naše letní evropská turné budou přeložena na rok 2022, ale s přidaným bonusem nových koncertů a speciálního hosta GaryhoClarka mladšího!
Turné začíná v portugalském Lisabonu 4. června 2022, s novými termíny v Norsku, České republice, Polsku, Nizozemsku a Itálii.
Jsme vám i nadále vděční za pochopení a podporu v této bezprecedentní době. Už je vidět Světlo, je na konci tunelu a tak se těšíme, až se v letošním roce vrátíme na jeviště v USA, Austrálii, na Novém Zélandu a příští roce i v Evropě a dalších teritoriích!”

Tyler Bryant & The Shakedown jako předkapela Guns N‘ Roses!
Tyler Bryant & The Shakedown nahrazují The Mammoth WVH, který se bohužel z produkčních důvodů nemůže zúčastnit jako předkapela na koncertě GnR.
Tyler Bryant & the Shakedown je americká rocková skupina. Skupinu založil v Nashvillu ve státě Tennessee kytarista Tyler Bryant a od té doby vydala čtyři úspěšná studiová alba, absolvovala turné se skupinami jako Jeff Beck, ZZ Top, Aerosmith, AC/DC, Guns N' Roses a Lynyrd Skynyrd.

Žádosti o vstupenky pro vozíčkáře + doprovod zdarma zasílejte na rezervace@ticketportal.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top