Galerie tančící dům-Kája Saudek - Muriel a Andělé

Galerie tančící dům-Kája Saudek - Muriel a Andělé

Datum: 1. června 2022 - 31. března 2023
Místo: GALERIE TANČÍCÍ DŮM
Adresa: Jiráskovo náměstí 6, Praha

Vstupenky

Začátek
1.čvn 2022
Konec
31.bře. 2023
Galerie tančící dům-Kája Saudek - Muriel a Andělé
01.06.2022 - 31.03.2023 od 09:00 do 19:00

Informace o akci

Muriel a andělé (1968-69)

Komiksový diamant Káji Saudka z konce šedesátých let. Toto výjimečné dílo, 40 let ztracené, pak předmět podivných obchodů i veřejných soudních sporů, toto "dědictví národa", za jehož záchranu Kájova rodina 10 let bojovala... “Muriel a andělé“ se konečně představuje široké veřejnosti.


Máte jedinečnou možnost si tento kultovní český komiks prohlédnout a přečíst v originálních obrazech, tak jak je sám autor před 50ti lety nakreslil.Celý komiks je pro jednou vytažen z depozitáře, kam se po výstavě opět vrátí, a tak vzniká neopakovatelná příležitost porovnat originální listy s těmi vytištěnými v knize. 130 originálních listů, celý příběh k přečtení tváří v tvář.Jako správný poklad je nyní vystaveno v hlubinách trezorového podzemního podlaží Tančícího domu, neméně skvostného díla moderní architektury. A s Muriel i anděly můžete ve třech podlažích galerie obdivovat také další Kájovy poklady.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top