Detail info
Close

Galerie tančící dům-Kája Saudek - Muriel a Andělé

Galerie tančící dům-Kája Saudek - Muriel a Andělé

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Muriel a andělé (1968-69)

Komiksový diamant Káji Saudka z konce šedesátých let. Toto výjimečné dílo, 40 let ztracené, pak předmět podivných obchodů i veřejných soudních sporů, toto "dědictví národa", za jehož záchranu Kájova rodina 10 let bojovala... “Muriel a andělé“ se konečně představuje široké veřejnosti.


Máte jedinečnou možnost si tento kultovní český komiks prohlédnout a přečíst v originálních obrazech, tak jak je sám autor před 50ti lety nakreslil.Celý komiks je pro jednou vytažen z depozitáře, kam se po výstavě opět vrátí, a tak vzniká neopakovatelná příležitost porovnat originální listy s těmi vytištěnými v knize. 130 originálních listů, celý příběh k přečtení tváří v tvář.Jako správný poklad je nyní vystaveno v hlubinách trezorového podzemního podlaží Tančícího domu, neméně skvostného díla moderní architektury. A s Muriel i anděly můžete ve třech podlažích galerie obdivovat také další Kájovy poklady.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top