Galavečer Miss Kuřačka

Galavečer Miss Kuřačka

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Projekt Kuřačky.cz s více jak šestiletou tradicí v Česku a na Slovensku je založen na skutečnosti a fenoménu, že žena s cigaretou je přitažlivá, atraktivní, sexy. Tuto skutečnost zachycujeme prostřednictvím autorských fotografií a videí, které prezentujeme na našich stránkách. Náš projekt má každoroční vyvrcholení v podobě soutěže Miss Kuřačka. Tímto si vás dovolujeme pozvat na tuto nevšední událost, kde se Vám bude v průběhu večera prezentovat deset finalistek soutěže na slavnostním galavečeru Miss Kuřačka v Divadle Na Manoušce 862 v Praze 5. Vyhlásíme nejen pořadí vítězek základní soutěže, ale také držitelku titulu Miss Sympatie Kuřačka od autorů projektu.Sami pak budete moci na místě z dívek zvolit i Miss Kuřačku Galavečera.Čestný host Agáta Hanychová-Prachařová slavnostně dekoruje dívky a předá jim korunky spolu s cenami. Večerem budou provázet Alžběta Machová a Richard Ferfecki.Těšit se také můžete na duo Vasilův Rubáš a baletní vystouení s cigaretou!
 
Vstupenky jsou také platné na afterparty - Smoking Dance Party - hraje DJ Rak.
Stručně o projektu www.kuracky.cz
Hlavním posláním a cílem je popularizovat a podpořit přirozený fakt, že kouření cigaret je od nepaměti neodmyslitelným doplňkem a atributem krásné ženy. Tento prostý fakt je neustále zastiňován mnohdy zveličovanými zdravotními riziky. Kouření, ač jeho rizika nepopíráme, má však dalekosáhlé společenské a sociální rozměry, je propojujícím prvkem při osobním styku lidí všech společenských a sociálních skupin a postavení. V dnešní době plné internetu je stále méně obyčejné mezilidské komunikace, přičemž cigareta je mostem pro navazování kontaktů a komunikace. Je také vhodným prostředníkem pro obrovské množství nejen každodenních aktivit.
Partnerem akce je Harley Davidson Praha!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Galavečer Miss Kuřačka

Na mapě

Top