Detail info
Close

Galavečer na Draka 2023

Galavečer na Draka 2023

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Pátý ročník Galavečera na Draka proběhne v sobotu 11. 3. 2023 a v rámci hlavního programu vystoupí kapela No Name, umělecká skupina Pyroterra, Marian Vojtko, Michaela Pecháčková, Michaela Tomešová, Karolína Neuvirthová, DJ Roxtar, Party Leaders, Cancioneta Praga. Těšit se můžete na další bohatý hudební a doprovodný program, tombolu nebo aukci uměleckých předmětů. Akce má od roku 2020 záštitu primátora hlavního města Prahy.  

 

Jak akce vypadala v minulém ročníku se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=wKtQGb2CSgY 

 

 Galavečer na Draka je akce, která podporuje pacienty s nemocí SMA (Spinální muskulární atrofie). Vznikla v roce 2018 s cílem představit konkrétní příběhy pacientů s touto nemocí a dát jim možnost zapojit se do běžného života – formou kulturní společenské události, která je především o nich samotných. Projekt Galavečera chce především vzdělávat, učit, bavit a mimo jiné taky bořit bariéry, které jsou často s těmito vzácnými onemocněními spojené. Více informací na www.galavecernadraka.cz. 

Příběhy, které Galavečer na Draka v pátém ročníku podpoří jsou:

Akce se koná pod záštitou Nadačního fondu SPOLU NA DRAKA. Nadační fond původně vznikl na podporu malého Zdeňka Rejzka, nyní se soustředí na pomoc všem pacientům s nemocí SMA a dalšími vzácnými onemocněními. 

 

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P sleva 50% z platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma
pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn
rezervace vstupene: rezervace@ticketportal.cz
Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top