Galavečer na Draka 2020

Galavečer na Draka 2020

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Galavečer na Draka 2020 je benefiční večer na podporu dětí se Spinální muskulární atrofií (SMA). Jedná se o genetické onemocnění, které způsobuje ochabování svalů. Akce každoročně podporuje dva konkrétní příběhy pacientů s touto nemocí. Cílem projektu je nabídnout nejen finanční podporu rodinám, ale především rozšířit povědomí o tématu vzácných onemocnění, odkrýt problémy pacientů s nimi spojené, rozvířit společenskou diskusi a hlavně - ukázat radost, smích a že i život s takovou zátěží se dá žít s radostí.

V rámci hlavního programu vystoupí Anna K., JEN a saxofonista Saxofrancis. Patronem akce se stal Vavřinec Hradilek, olympijský medailista a mistr světa ve vodním slalomu, a herečka Eva Čížkovská. Večerem provází Karel Kašák.

Příběhy, které Galavečer na Draka ve svém třetím ročníku podpoří jsou:
• Kristýna a Radovan Hagenovi (3,5 roku) - dvojčata žijící v Ostravě, jimž byla nemoc diagnostikována v 7 měsících.
• Anna Hlavicová (19 let) - dívka z Mníšku pod brdy, která se s nemocí statečně pere i v dospělém věku a zatím neúspěšně žádá pojišťovnu o úhradu aktuálně dostupného léku.

Akce se koná pod záštitou Nadačního fondu SPOLU NA DRAKA. Nadační fond původně vznikl na podporu malého Zdeňka Rejzka, nyní se soustředí na pomoc všem pacientům s nemocí SMA a dalšími vzácnými onemocněními.

 www.galavecernadraka.cz

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma 
Pro vozíčkáře místa vyhrazena stůl.28 (4 místa), bezbariérový přístup zajištěn
Rezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439, rezervace@ticketportal.cz

Na mapě

Top