Detail info
Close

GREGORY PORTER

GREGORY PORTER

Datum: 4. listopadu 2024
Místo: O2 universum, Sál A
Adresa: Českomoravská 2345/17, Praha

Vstupenky

pondělí
4
lis. 2024
20:00
GREGORY PORTER

Informace o akci

Vstup umožněn 19:00

Jazz, funk, soul, R&B, gospel i akustický pop, to vše vkusně míchá americký zpěvák a skladatel Gregory Porter s velmi dobře rozeznatelným sametovým barytonovým hlasem, kterým si podmanil celý svět.

Za svou úspěšnou hudební kariéru získal dvě ocenění Grammy za alba „Take Me to the Alley" z roku 2016 a „Liquid Spirit" z roku 2013 a sedm nominací Grammy. Jeho posledním vydaným albem je „All Rise" v roce 2020, které znamenalo dosud poslední sedmou nominaci Grammy.

Společně s ním v jeho doprovodné kapele zahraje i původně brněnský jazzový klávesista a hráč na Hammondovy varhany Ondřej Pivec. Přestože už od svých pětadvaceti let žije a působí v USA, začala jeho spolupráce s Gregory Porterem v roce 2013 v Čechách, když se setkali v rámci festivalu Struny podzimu. Za podíl na ePorterově albu „Take Me To The Alley" v roce 2017 také získal cenu Grammy.

V prodeji jsou i speciální VIP vstupenky, které obsahují exkluzivní sezení v prvních dvou řadách před pódiem s nejlepším výhledem a Gregory Porterem podepsané CD. Navíc ke každé VIP vstupence obdržíte od partnera koncertu, společnosti HERBAL WORLD s.r.o., potravinový doplněk IMUNworld v hodnotě 690 Kč.

Ke každé vstupence lze zakoupit GOURMET EXPERIENCE.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

google maps
Top