GREGORIAN – Masters Of Chant: The Final Chapter

GREGORIAN – Masters Of Chant: The Final Chapter

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Mistři ságy Gregorian - "Masters Of Chant", představí svoji poslední a nejlepší kapitolu 11.5.2016 v Praze a 12.5.2016 v Brně.

11.5.2016 v 19:00 hod. - Praha, Kongresové centrum

12.5.2016 v 19:00 hod. - Brno, Hala Vodova

Triumfální projekt souboru GREGORIAN i jejich producenta Franka Petersona se stal senzací po celém světě a dosud prodal 10 milionů desek.

Unikátní Gregorian dovedli svou hudbu až k magické dokonalosti - každý nástroj a hlas mají své nezaměnitelné místo a tvoří dokonalou harmonii. Světové hity upravené do jedinečné gregoriánské podoby přepraví posluchače do jiného časoprostoru a inspirují každého k přemítání nad svým životem.

Gregorian jsou bezpochyby jedním z nejúspěšnějších hudebních seskupení současnosti. Jedinečné provedení kultovních popových a rockových písní, roucha mnichů a dokonalý sborový zpěv – to vše dohromady přináší posluchačům a návštěvníkům koncertů neopakovatelný zážitek. Zážitek zahrnující všechny hudební žánry, speciálně vybranou a vyváženou kombinaci klasického popu a rocku, bez ohledu na to, kdy původní skladby vznikly.

Gregorian uzavírají celou ságu "Masters Of Chant" velkým finale, jejich "The Final Chapter Tour" představující jejich aktuální album, ale také všechny zásadní hity celé ságy. Dechberoucí živá produkce, gigantická světelná show, velkolepé vizuální efekty a působivé choreografie jsou doplněny mocnými hlasy osmi klasicky školených zpěváků. Se soubor přijede opět také Amelia Brightman – nejmladší sestra slavné sopranistky Sarah Brightman.

Aktuální turné už okouzlilo více než 2,5 milionů návštěvníků koncertů od Evropy po Japonsko. My se na Gregorian můžeme těšit v květnu 2016 v Praze a Brně.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top