GRAVITY FESTIVAL PRAHA

GRAVITY FESTIVAL PRAHA

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Gravity Festival na podzim uzavře jednu svou kapitolu!

Krátce po oznámení kompletního podzimního line-upu přišli pořadatelé se zásadní změnou. Tato edice bude nadobro poslední v legendárním prostoru obchodního centra Arkády Pankrác.

Headlinerem bude dlouho očekávaný americký producent Ephwurd, kterého proslavila spolupráce s Jauzem na tracku Rock The Party, bořícím hitparády po celém světě. Další zářezem je skladba Vibrations a pomalu patří mezi nejžádanější jména u nás!
Curbi, u nás velmi populární britský mladíček, kterého jsme v ČR slyšeli už několikrát a o jehož kvalitách není pochyb.
Dalším do party je francouzský producent Damien N-Drix, který si u nás odbude premiéru v ČR. Jeho hit Inkali musí znát každý. Damien se do Prahy strašně těší a my doporučujeme: nezmeškejte ho!
Holandští bombarďáci LNY TNZ se postarají, aby vám ráno neztěžkly nohy. Mají za sebou např. hraní na Tomorrowlandu, EDC Vegas, Mysterylandu nebo monstrozní set na Defqon. Jestli Arkády nezboří oni, tak už nikdo!
Naopak o klidnější začátek večera se postarají rušští Going Deeper. Pravidelně je hraje např. Don Diablo a hoši na jeho labelu taky často vydávají - něco pro hexagonians fans!
Na Gravity nesmí chybět něco extra, co jinde nemají, či nebylo. Letos jsme dlouho přemýšleli, co to bude. Pak jsme se jeden podvečer sjeli mrknout do Bootshausu v Kolíně. Totálně nás zaujal b2b set Geralda Le Funka s Manenem. Tahle láska se nakonec stala realitou a my vám jejich exklusivní set vezeme. Dámy a pánové, poslední Arkády uzavře symbolicky Gerald Le Funk b2b Manene. Tohle už si opravdu nesmíš nechat ujít!
Jak je již zvykem, o našlapanej lajnap druhý stage, se postarají bouráci z legendárního afterclubu Studio 54. Velet jim bude Enrico nebo třeba SNBM či Faith a Bon Finix.

Zapiš si do deníčku - 9.11.2018 - poslední párty na Arkádách!

Na mapě

Top