GOSPELOVÉ VÁNOCE: NATE BROWN & ONE VOICE

GOSPELOVÉ VÁNOCE: NATE BROWN & ONE VOICE

Datum: 10. - 12. prosince 2019
Místo: Kostel Nejsvětějšího srdce Páně, Vinohradská 1438/ Praha 3-Vinohrady, Masters Of Rock Café, Tyršovo nábř. 5497, Zlín

Vstupenky

Úterý
10
Pros. 2019
20:00
GOSPELOVÉ VÁNOCE: NATE BROWN & ONE VOICE
Čtvrtek
12
Pros. 2019
19:00
GOSPELOVÉ VÁNOCE: NATE BROWN & ONE VOICE

Informace o akci

Nate Brown patří mezi nejprogresivnější gospelové umělce současnosti. Pochází z Washingtonu DC – hlavního města tohoto hudebního žánru a jeho hudební talent ho zařadil mezi nejrychleji se vyvíjející gospelové hvězdy a přinesl mu tak nespočet hudebních cen.

Nate Brown je mimo jiné i vynikající saxofonista, zakladatel Gentle Giant Music Ministries, sbormistr a na saxofon hrál po boku takových jmen jako Wynton Marsalis, Roy Hargrove či legendárního Grovera Washingtona Jr., vystupoval také s gospelovými ikonami jako Donald Lawrence, Hezekiah Walker, Mary Mary, VaShawn Mitchell, Tamel Mann či Richal Smallwood.

Jeho jedinečný hudební projev a strhující živá představení vždy zaručují nezapomenutelný zážitek. S uskupením One Voice se Nate Brown spojil v roce 2008 a do současnosti spolu odjeli zhruba 10 evropských tour mj. v Itálii, Španělsku, Neměcku, Švýcarsku, Francii, Velké Británii a v roce 2015 zavítal i do České republiky.

Po úspěšném turné po Spojených státech se Nate Brown & One Voice vrací zpět do Evropy. V rámci tohoto turné připravuje na prosinec agentura Pragokoncert exkluzivní koncerty také v ČR.

Line up:
Nate Brown – Director
Tyrae Brown - Keybaord
Rocco Traetinnio - Saxophone
Gernard  Carpenter (Gutiar) or Tyrae Miller (Tenor)
Schley Chase - Soprano
Jemila Richardson – Alto
Sabrena Wright - Soprano
Lamont Shelton – Tenor

Na mapě

Top