George Ezra

George Ezra

Datum: 21. února 2023
Místo: Sportovní hala FORTUNA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Bubeneč

Vstupenky

úterý
21
ún. 2023
20:00
George Ezra
21.02.2023 20:00 / DOORS 19:00

Informace o akci

V prodeji i VIP vstupenky na sezení v sektoru 002 a část v 300, obsahující samotnou vstupenku, exkluzivní VIP plakát podepsaný Georgem Ezrou a památeční VIP laminát se šňůrkou.
Konkrétní informace o předání budou zaslány pár dní před koncertem na e-mail kupujícího.

GEORGE EZRA PŘEDSTAVÍ V PRAZE NOVÉ ALBUM

Držitel ceny BRIT Award a mnohaplatinový hudebník George Ezra se po téměř čtyřech letech vrátí do Prahy v rámci turné k novému albu Gold Rush Kid, které vychází 10. června 2022. Ezra vystoupí 21. února 2023 ve Sportovní hale FORTUNA v pražských Holešovicích. Předzvěstí dlouho očekávaného alba je čerstvý singl Green Green Grass.

„Další neukojitelná hitovka“, popsal singl The Guardian. „Slaďounká popová pecka, která jeho úspěch vykopne ještě výš“, hodnotí DYI a The Times přidaly: „Refrén pro zpěvy publika v halách ohlašuje klasického Ezru“. O velkém úspěchu singlu svědčí i momentálně třetí místo v UK radio chart.

Green Green Grass je neodolatelně veselá písnička o těch nejlepších věcech, i když se dějí věci nejhorší: „Zelená zelená tráva, modré modré nebe, radím vám udělat mejdan v ten den, kdy vydechnu naposled.“

Green Green Grass vychází po prvním euforickém singlu Anyone For You, který se dostal až na první místo v UK radio chart.

„Kluk zlaté horečky? To jsem já,“ říká George o názvu nového dvanáctipísničkového alba.

Po svých dvou veleúspěšných albech – Wanted On Voyage (2014) a Staying At Tamara’s (2018), která obě dosáhla na špičku žebříčků v Británii a celosvětově prodala miliony nosičů, nastal čas vrátit se k „srdci a krbu“ a složit v Londýně album produkované společně s dlouhodobým spolupracovníkem Joelem Pottem.

Spolu s oznámením turné George navázal partnerství s YouTube Music, aby se stal jejich Partnerem pro udržitelnost pro rok 2022. V rámci partnerství podpořili The National Trust, který se snaží zabránit ničení přírody a snížit dopady změny klimatu sázením stromů a obnovou krajiny. V rámci partnerství bude vysazeno 17 000 stromů po celé Velké Británii.“Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top