GCF 65

GCF 65

Datum: 3. září 2022
Místo: Sportovní hala Příbram
Adresa: Legionářů 378, Příbram VII

Vstupenky

sobota
3
zář. 2022
18:00
GCF 65

Informace o akci

Nový začátek turnaje v 18:00 (původně 19:00).

 

GCF 65 Příbram: Turnaj v MMA legendární organizace GCF. Představí se jak amatérští, tak profesionální zápasníci.

GCF je ve městě, které vychovalo zápasnici UFC Lucii Pudilovou a spousty dalších velkých jmen českého MMA, uskuteční po třech letech. V hlavním zápase bude bojovat těžká váha Viktor Pavlíček proti soupěři z Lotyšska. Z místních borců se na hlavní kartě představí Jakub Šindelář a Miroslav Krybus. V amatérských zápasech se pak představí jeden z největších tuzemských talentů MMA také příbramský Jan Mašek, který se postaví Vasylu Perstenyakovi. V dalších amatérských zápasech pak uvidíme české reprezentanty, kteří se veřejnosti ukážou naposledy před podzimním mistrovstvím Evropy v Itálii.

 

120kg - Heavyweight

TBA 

Viktor Pavlíček / Pro7Sport Praha

Pavlíček patří mezi nejznámější jména mezi těžkými váhami. Od MMA si teď dal delší pauzu, o to více se ale do klece těší a slibuje, že předvede svojí tradiční show, která většinou končí před limitem. Jeho soupeř bude z Lotyšska.

 

70kg - Lightweight

Marco Gucu / Serbia

David Tiep / Gorila MMA

Velký talent tuzemského MMA David Tiep proti srbskému ranaři Marco Gucuovi. Dá se očekávat, že tahle bitva zdvihne diváky ze sedadel. Gucu už se v České republice představil v minulosti a rozhodně si svou přezdívku Silent Killer nezasloužil náhodou.

 

93kg - Light heavyweight

Vladimir Cetkovic / Serbia 

Martin Horský / PriMMAt gym Praha

Martin Horský alias Prsíčko je velmi populární těžká váha, která přestoupila do polotěžké divize. Proti němu se do klece postaví další srbský rabiát Vladimir Cetkovic. Znalci poměrů tvrdí, že tenhle zápas neskončí na body.

 

77kg - Welterweight

Martin Čečil - RK Vale Tudo Znojmo 

Jakub Šindelář / Pankration gym Příbram

Začínal jako fotbalista, dokonce si připsal jeden start v první lize, ale jeho osudovým sportem se stalo MMA. To je Jakub Šindelář, který před domácím publikem v druhém hlavním zápase večera vyzve Martina Čečila ze Znojma.

 

77kg - Welterweight

Arturs Leisans / Lotyšsko

Michal Vostrý / MMA Chomutov

Michal Vostrý si v MMA udělal velmi slušné jméno a aktuálně je jeho skóre 8:10. Lotyšský bijec Arturs Leisans má bilanci 4:4, ale všechny své vítězství si připsal formou KO nebo TKO. Tenhle fight taky bude stát za to!

 

70kg - Lightweight

TBA 

Miroslav Krybus / Pankration gym Příbram 

Zástupce příbramského Pankration gymu Miroslav Krybus má v MMA zatím jeden zápas, který ale vyhrál před limitem. Další vítězství by si tak rád připsal před domácím publikem, kterého po něm nebude chtít nic jiného než rychlé ukončení. Půjde o jeho první profesionální zápas.

 

—————————-

IMMAF -70kg

Vasyl Perstenyak / PriMMAt gym Praha

Jan Mašek / Pankration Příbram

Jan Mašek je označován za jeden z největších talentů, které české MMA má v amatérské kategorii. Což potvrdil i na mistrovství světa IMMAF v Abú Dhabí. Svou pověst bude chtít potvrdit i na domácí půdě, ale Perstenyak rozhodně není snadným soupeřem.

 

IMMAF -77kg

TBA

Václav Žemla / Gorila MMA

Václav Žemla vozil medaile z evropských turnajů v judu, ale teď se plně věnuje MMA. V Gorila gymu se mu dostává té nejlepší péče, a tak je také českým amaterským reprezentantem.

 

IMMAF -70kg

Marcel Máša / Muay Thai Brno

Vojtěch Khol / Good Luck gym HK

Brno proti Hradci Králové – to je souboj dvou českých reprezentantů Marcela Máši a Vojtěcha Khola. Tenhle zápas bude patřit mezi to nejlepší, co můžete v českém amatérském MMA vidět.

 

IMMAF -84kg

TBA

Matyáš Pasálek / Gorila MMA 

Dalším borcem z Gorila gymu je český reprezentant Matyáš Pasálek. Má za sebou sérii tří výher v řadě a v Příbrami chce získat čtvrtou.

 

IMMAF -84kg

TBA 

Tagir Makhmudov / Gorila MMA

Gorila MMA je továrna na české reprezentanty a jedním z nich je i Tagir. Za Česko se byl v letošním roce na mistrovství světa v Abú Dhabí a teď se chystá i na mistrovství Evropy. V Příbrami tak bude ladit svou formu a nechce nic než vítězství před limitem.

 

IMMAF -66kg

David Volf / SK Gauner Jihlava

Jindřich Ungr / MMA Chomutov

David Volf versus Jindřich Ungr – oba dva jsou ve váhové kategorii do 66 kilogramů tím nejlepším, co je v Česku k vidění. Jejich zápas bude pořádně vyhecovaný a určitě bude na co koukat.

 

IMMAF -61kg

TBA

Iva Koubíková / MMA Chomutov 

Ženské MMA na GCF 65 bude zastupovat Iva Koubíková z MMA Chomutov. Má pověst zápasnice, která vždycky dá do svého boje maximum a předvádí divácky velmi atraktivní zápasy.

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top