GAIA MESIAH

GAIA MESIAH

Datum: 28. října 2021
Místo: Kofola Music Club
Adresa: Bruntálská 72, Krnov

Vstupenky

čtvrtek
28
říj. 2021
20:00
GAIA MESIAH

Informace o akci

GAIA MESIAH
česká crossoverová kapela

Kateřina Pelíšková alias Santa Morella - kytara
Marka Rybin - zpěv
Michaela Moravcová alias Miša M - bicí
Josh Stewart - basová kytara

Jméno Gaia Mesiah vzniklo podle komentáře samotných členek kapely záměrným vypuštěním písmene s ze slova Messiah v anglickém spojení Gaia Messiah (v překladu Spasitel Země). Sami však říkají, že rozhodně nejsou žádní spasitelé a výklad tohoto spojení nechávají čistě na fantazii posluchačů.
Stejně jako u kolegů (Rage Against the Machine), mají i pro výraz skupiny Gaia Mesiah (alespoň podle členek kapely) zásadní význam jejich postoje k aktuálním politickým, ekologickým i mezilidským tématům, které ony samy označují za radikální. Tyto postoje se kapela snaží promítnout i do svých (vesměs v angličtině psaných) textů. Skupina se vymezuje proti mainstreamové, na zisk a konzum zaměřené pop-kultuře, mimo jiné odmítáním živého hraní v televizních studiích.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture GAIA MESIAH

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: GAIA MESIAH 22.11.2017 20:00 Lucerna Music Bar, Praha

ZMĚNA:
Z technických důvodů dochází ke změně začátku koncertu skupiny GAIA MESIAH v termínu 22.11.2017, původně s otevřením klubu od 20:00 hod., a v místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1

Pro velký zájem totiž skupina přidává ještě jeden podvečerní koncert. A právě kvůli přidanému koncertu bude klub otevírat až v 21:00 hod. a samotný koncert začne v 22:00 hod. 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Uhrazené vstupné se nevrací.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Vyjádření pořadatele a skupiny Gaia Mesiah:

Děkujeme všem, kteří se zasloužili o vyprodaný Lucerna Music Bar měsíc před konáním koncertu. Moc nás to těší a opravdu jsme takový zájem nečekali. Pro ty, na které se nedostalo, jsme se narychlo rozhodli přidat 22. 11. ještě jeden koncert od 18:30, vstup do klubu bude možný od 17:00. Fanoušky, kteří si stihli zakoupit vstupenky před vyprodáním, prosíme o pochopení lehké změny času koncertu. Na druhý koncert se bude pouštět od 21:00, Gaia Mesiah bude startovat ve 22:00.

ČASOVÝ PLÁN
1. KONCERT – Door 17:00, SHOW 18:30-20:00, EXIT 20:00-20:45
2. KONCERT – Door 21:00, SHOW 22:00-23:30

Děkujeme za pochopení, součinnost a moc se na vás těšíme

Gaia Mesiah & Lucerna Music Bar


Top