Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Funk Effect live (FR)

Funk Effect live (FR)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Funk Effect je fresh francouzský projekt, který přináší nový vítr mezi u nás už trochu ohraná drum&bassová jména. Přísný djský skill, nová produkce a zábavná live performance na 5 decků jsou důvody, které táhnou tuto trojici nahoru. Ocenění Discovery Project na EDC Las Vegas a nominace na Newcomer Of The Year od DNB Areny jsou důkazem toho, že je třeba tyto kluky sledovat.
Funk Effect vydali v roce 2013 úspěšné EP Get Down následované releasem Take Off / Dive a konečně trackem Devil Dance, který se objevil mezi výběrem nejlepšího drum&bassu na kompilaci Drum&Bass Arena 18 Years. Během live vystoupení na 5 gramofonů/CD playerů v kombinaci s nadupanými mašinkami typu Pioneer SP1 kombinují svou produkci se selekcí drum&bassu a drumstepu v nečekaných mixech a live mash-upech. Vypadá to, že na 6. února máš program!
Celou noc bude doprovázet 3D video-mapping mezinárodní skupiny KinoCirkus.

6.2.2015, open 22:00
Funk Effect (FR) @ ROXY
Support: DJ Pixie (let it roll), Thiew b2b Mr. Happy (let it roll/breakart), Halbax (sety.cz)
& 3D mapping &Visuals by KinocirKus

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Funk Effect live (FR)
picture Funk Effect live (FR)
Top