Fresh festival 2018

Fresh festival 2018

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Festival dobrého jídla a pití, svátek kvalitní gastronomie určený všem gurmetům a gurmánům. Kuchařské show a workshopy Zdeňka Pohlreicha, kuchařských es a dalších známých osobností. 2 dny plné pohody, vůní, chutí a zážitků. Účast vybraných vinařství, TOP restaurací, zážitková gastronomie, pivovary, farmářské trhy, regionální potraviny, pražírny a kavárny, cocktail bary.

Prvních 2000ks lístků zakoupených v předprodeji získává dárek
Zažijte školu čepování s vítězem mistrovství České republiky!

Jedině na Fresh Festivalu si vyzkoušíte, jak správně načepovat pivo do skla. Naučí vás to ten nejpovolanější, Master Bartender Pilsner Urquell. Kromě jedinečného zážitku, který na jiném festivalu nezažijete, ochutnáte vlastnoručně načepovaný orosený půllitr nejslavnějšího ležáku světa!

* Dárek platí pro prvních 2000ks jednodenních vstupenek zakoupených v předprodeji, pro každé město kde se festival koná.

Vhodné i jako Vánoční dárek!

Informace o předprodeji: Kupte si vstupenku a získáte jednodenní vstup na kterýkoliv den ve vybrané lokalitě, ušetříte proti ceně vstupenky na místě, a ještě získáte dárek v hodnotě 40,-Kč.

Cena vstupenky s dárkem: 100 Kč (cena je konečná vč. všech poplatků a DPH)

Termín předprodeje: zahájení 5. 12. 2017, předprodej bude ukončen den před konáním festivalu.

Přijďte a vstupte do oázy chutí a vůní celého světa bez front a čekání.

Těšíme se na VásTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top