Detail info
Close

František Nedvěd: TŘI CESTY

František Nedvěd: TŘI CESTY

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Koncert prvorozeného syna Františka Nedvěda. Program „TŘI CESTY“ Navazuje na program "Z Toronta až na Strahov" a zahrnuje známé písničky z desek od roku 1997 až po současnost i novou tvorbu. www.frantiseknedved.cz

První cesta vám připomene písničky, které vydal na svých deskách strejda Honza Nedvěd st.. 

Druhá cesta vás provede písničkami, které zpíval tatínek František Nedvěd st.

A na třetí cestě uslyšíte zcela nové autorské písničky Františka Nedvěda ml. a nové písničky, které pro něj napsal jeho strýc Jan Nedvěd st. 


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture František Nedvěd: TŘI CESTY

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: FRANTIŠEK NEDVĚD 10.3.2020 – PŘEROV

ZMĚNA:

Ze zdravotních důvodů dochází ke změně termínu konání koncertu FRANTIŠEK NEDVĚD konajícího se dne 10.3.2020 od 19:30 hod. a v místě Městský Dům Přerov. Koncert se nově uskuteční dne 21.4.2020 od 19:30.

 

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 20.3.2020.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety s žádostí je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top