Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Flamengo + Karel Kahovec

Flamengo + Karel Kahovec

Datum: 28. ledna 2024
Místo: SONO CENTRUM
Adresa: Veveří 3219/113, Brno

Vstupenky

neděle
28
led. 2024
20:00
Flamengo + Karel Kahovec

Informace o akci

Kapela Flamengo je vedle Etc... Vladimíra Mišíka a Framus 5 Michala Prokopa jednou z nejvýznamnějších rockových skupin české historie a album Kuře v hodinkách (1972) je dle mnohých kritiků nejlepším rockovým albem všech dob u nás. V 70. letech tato formace přerušila díky normalizaci činnost a slavní hudebníci se rozprchli tu k Etc... tu ke Karlovi Gottovi, aby nějak přežili v těžké době. Na scénu se Flamengo vrátilo v roce 2022 v sestavě s původními (Fořt, Kulhánek, Kahovec) i novými hudebníky a s vynikajícím zpěvákem Honzou Holečkem.

V roce 2022 vyšla u Supraphonu nahrávka živého vystoupení na albu Flamengo Reunion Session: Live,  kde kromě výběru skladeb z LP Kuře v hodinkách a singlu Týden v elektrickém městě / Každou chvíli, předcházejícímu nahrání alba, jsou i převzaté skladby od Spooky Tooth nebo Colosseum, které Flamengo hrálo na přelomu 60. a 70. let.
Supraphon vyrobil upoutávku i klip k propagaci alba.
V roce 2022 kapela vystoupila jako speciální host britských Jethro Tull na koncertech v Mikulově a v amfiteátru na Lokti. V České televizi byl v roce 2023 odvysílán dokument Flamengo Reunion Session – Kuře v hodinkách 50, kde se prolínají vzpomínky aktérů původní nahrávky se vstupy z koncertů obnovené kapely z roku 2022.
V roce 2023 začala kapela pracovat na novém albu, kde nabídne zcela nové skladby.

Sestava kapely:
Vladimír Guma Kulhánek – baskytara (člen původního Flamenga)
Pavel Fořt – kytara (člen původního Flamenga)
Honza Holeček – klávesové nástroje, zpěv
Jiří Zelenka – bicí, vokály
Vladimír „Boryš“ Secký – saxofon, flétna

ZTP/P vozíčkář info:
ZTP/P vozíčkář - 1 místo v sektoru Galerie 1 vpravo / Vozíčkář, cena vstupenky 600,- Kč.
Doprovod ZTP/P vozíčkáře - 1 místo v sektoru Galerie 1, 1. řada, sedadlo 75, cena vstupenky 600,- Kč.
Rezervace těchto vstupenek na rezervace@ticketportal.cz oproti kontrole průkazu ZTP/P vozíčkář. Jiné slevy nejsou poskytovány.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

Top